Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Przegląd Kulturalny TON w Goleszowie

Wiele imprez kulturalnych oferuje mieszkańcom i gościom Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie. W dniach 3 i 4 czerwca odbędzie się tam Przegląd Dorobku Kulturalnego ''TON 2016''.

Przysłowie ludowe mówi - „W czerwcu się okaże, co nam Bóg da w darze.”. Miejmy nadzieję, że pogoda w pierwszy weekend czerwca dopisze, ponieważ w Goleszowie zapowiadają się bardzo interesujące wydarzenia kulturalne w ramach Przegląd Dorobku Kulturalnego „TON”. W sobotnie popołudnie przewidziane są występy artystyczne, zaprezentuje się Jacenty Ignatowicz – finalista programu „Mam Talent, a także wystąpi Zespół Pieśni i Tańca Goleszów. Każdy więc znajdzie coś dla siebie.

W niedzielę imprezy wystartują już od samego rana. Rozpoczną dzieci i młodzież, które zaprezentują swoje umiejętności muzyczne. Późnym popołudniem rozstrzygnięty zostanie konkurs fotograficzny „Najpiękniejsze zakątki Gminy Goleszów”. Dzień zakończy koncert z okazji Dnia Matki pod nazwą „Pogodna klasyka” w sali goleszowskiego GOK-u.

eMBe

źródło: mat.pras./ox.pl
dodał: MB

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-05-30 14:57:30
Ruben: Zawsze podziwiałem Panią Lidię Lankocz, że potrafiła zrobić coś z niczego. Tak całymi latami było z TONEM, a przecież to był jej pomysł. Teraz łatwo robi się TON mając na to pieniądze, o których Pani Lankocz mogła tylko pomarzyć...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: