Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Problemy z budżetem także w Ustroniu?

Już w czwartek (20.12) odbędzie się druga sesja samorządowców spod Czantorii. W porządku obrad widnieją nie tylko ważne uchwały dotyczące budżetu miasta czy wieloletniej prognozy finansowej. O czym jeszcze będą dyskutować radni?

Na samym początku radni obejrzą prezentację projektu Słonecznych Tarasów na Czantorii, o których pisaliśmy już wcześniej. Spodziewać się można także, że poznamy wyniki ankiety, która przeprowadzana jest wśród mieszkańców Ustronia, ale także turystów. Wciąż można ją wypełnić - dostępna jest tutaj.

W większości miejscowości grudzień to czas decyzji budżetowych. Nie inaczej jest w Ustroniu. O ile w porządku obrad widnieją punkty dotyczące uchwalenia wieloletniej prognozy finansowej oraz budżetu na 2019 rok, to nie jest przesądzone, czy zostaną zrealizowane. Jak na Twitterze poinformował radny Paweł Sztefek, nie ma na chwilę obecną zgody wszystkich komisji co do projektu:

Dlatego też nie można wykluczyć, że budżet będzie uchwalony dopiero po nowym roku, podobnie jak w Istebnej.

Na zakończenie sesji odbędzie się wręczenie nagród Rady Miejskiej Ustronia z dziedzin twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury za rok 2018 r.

Rogers

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: