Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Poznaliśmy najlepszego dzielnicowego!

W tym roku najlepszym dzielnicowym okazał się młodszy aspirant Piotr Dziedzic. W Policji pracuje od blisko 12 lat. Od początku służby w jest policjantem Komisariatu Policji w Ustroniu.

Podczas dzisiejszej sesji Zarządu Powiatu gratulacje i nagrodę pieniężną dla najlepszego dzielnicowego roku 2022 wręczył mu Starosta Cieszyński  Mieczysław Szczurek, Wicestarosta Janina Żagan oraz Przewodniczący Rady Powiatu Pan Stanisław Kubicius . Do gratulacji przyłączyli się również radni powiatowi.

Komisja, składająca się z przedstawicieli cieszyńskiej policji oraz Starostwa Powiatowego w Cieszynie, przy wyborze „Dzielnicowego Roku 2022” wzięła pod uwagę nie tylko jego wiedzę, ale także aktywność w działalności prewencyjnej.

Młodszy aspirant Piotr Dziedzic w Policji pracuje od blisko 12 lat. Od początku służby w jest policjantem Komisariatu Policji w Ustroniu. Jak każdy policjant najpierw pełnił służbę w patrolu interwencyjnym. Od 2015 roku prowadził postępowania w sprawach o wykroczenia, a od 2017 roku jest dzielnicowym. Jego rejon służbowy obejmuje sołectwa na terenie Gminy Goleszów - Goleszów Dolny, Goleszów Górny, Goleszów Równię oraz Cisownicę. W pokonanym polu pozostawił dzielnicowych reprezentujących pozostałe jednostki powiatu cieszyńskiego.

Red.

 

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-05-25 14:03:44
Marx.: dyplomy, bankiety, ordery, odznaczenia, ścianki itd - a robić ni ma komu
2023-05-25 14:58:01
poCieszny: Jako nagrodę powinien dostać pewną pustą tubę przerobioną na głośnik.
2023-05-25 15:37:46
Marx.: może bezpieczniej głośnik przerobiony na nocnik? i nożyczki do cięcia konfetti
2023-05-25 20:17:23
Wiederholec: Marx dalej piszesz głupie komentarze a prosiłem byś napisał coś mądrego. Uparty jesteś czy niepełnosprawny intelektualnie?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: