Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pożar w Wiśle i stłuczka w Ustroniu

Dwa niebezpieczne zdarzenia miały miejsce wczoraj na terenie powiatu. Na skrzyżowaniu ulicy Katowickiej i Cieszyńskiej w Ustroniu doszło do groźnie wyglądającej stłuczki, natomiast w Wiśle Malince zapłonął dom. Na szczęście ani w Ustroniu, ani w Wiśle nikt poważnie nie ucierpiał.

Do poważnej stłuczki doszło wczoraj o godzinie 9:00 na skrzyżowaniu ulicy Katowickiej i Cieszyńskiej w Ustroniu (Zobacz: Wypadek na Katowickiej). Udział w zdarzeniu brały dwa samochody. - Cała sprawa zakończyła się mandatem dla sprawcy. Poszkodowane zostały trzy osoby, w tym dwójka dzieci z ogólnymi obrażeniami zewnętrznymi. Nikomu nie stało się nic poważnego. – informuje podkom. Mariusz Białoń z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie. Samochód typu van po drodze zdemolował lampę oświetlającą drogę.


Ciągle nie ma dalszych ustaleń w sprawie wczorajszego pożaru w Wiśle Malince (Pisaliśmy: Pożar domu w Malince).  Jedenaście wozów strażackich brało udział w gaszeniu drewnianego domu jednorodzinnego. Straż pożarna otrzymała sygnał około godziny 10.20, że na osiedlu Bajcary płonie dom. Nie mamy jeszcze dokładnych informacji, co tak naprawdę było przyczyną pożaru tego domu. Pożar był trudny do zlokalizowania.  – podkreśla Michał Swoboda, rzecznik cieszyńskiej PSP. W pożarze nikt nie ucierpiał.
 

PLT

źródło: ox.pl
dodał: PLT

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: