Pożar samochodu w Kończycach Wielkich

Dzisiaj (12.07) na DW 938 w Kończycach Wielkich doszło do pożaru samochodu osobowego. Paliła się komora silnika, nikt nie ucierpiał. Kierowcom innych pojazdów udało się przygasić pożar przy zastosowaniu gaśnic samochodowych, jeszcze przed przybyciem straży pożarnej.

- Otrzymaliśmy informację o palącym się samochodzie w Kończycach Wielkich. Zadysponowane zostały 2 zastępy straży pożarnej, pożar został ugaszony. Częściowo przygasili płomienie kierowcy samochodów, jeszcze przed przybyciem straży. Spalona została komora silnika – poinformował dyżurny Państwowej Straży Pożarnej.

To już drugi pożar samochodu w ciągu ostatnich dwóch dni. Wczoraj (11.07) zapłonowi uległa komora silnika w samochodzie osobowym w Cieszynie, na ulicy Wiślańskiej. Jak informuje PSP, we wczorajszym zdarzeniu również nikt nie został ranny, pożar został ugaszony po podaniu jednego prądu wody.

 

źródło: ox.pl
dodał: Joanna Świba

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-07-13 00:59:35
bronek91: Na pierwszy rzut oka, przed zapoznaniem się z całym zaprezentowanym przekazem. Można odnieść wrażenie, iż opanowanie sytuacji to zasługa Policji... Nie wiem po co dołączono tego typu fotografię, tym bardziej starą, bo wg. opisu poczynioną przez dawnego majstra od propagandy... Wedle starej maksymy, fotografie nie kłamią, tylko wykonują je kłamcy...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją