Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Potrącenie w Godziszowie. Trwa również akcja policji.

Od początku roku na drogach powiatu cieszyńskiego miały miejsce 24 wypadki. Niestety 5 osób zginęło. W związku z dużą ilością  zdarzeń, dzisiaj (23.11.2022), na terenie całego województwa, mundurowi będą zwracali szczególną uwagę na nieprawidłowe zachowania kierujących w rejonach przejść.

Akcja policji na drogach województwa i powiatu

Od samego rana, aż do późnych godzin wieczornych policjanci ruchu drogowego będą zwracali szczególną uwagę na nieprawidłowe zachowania kierujących w rejonach przejść dla pieszych, ale przyjrzą się też, czy niechronieni uczestnicy ruchu drogowego stosują się do przepisów.

W działaniach mundurowi wykorzystują wszystkie dostępne urządzenia do rejestrowania w formie wideo naruszeń przepisów ruchu drogowego. - Pamiętajmy, że to my sami mamy największy wpływ na własne bezpieczeństwo. Stosując się do przepisów, możemy zmniejszyć ryzyko uczestniczenia w zdarzeniu drogowym, a co za tym idzie odniesienia obrażeń czy utraty życia – apeluje policja.

Potrącenie w Godziszowie

Wczoraj (22.11) na drogach naszego powiatu wczoraj miało miejsce kolejne zdarzenie z udziałem pieszego. -  Około godziny 17.30 w Godziszowie, w rejonie skrzyżowania ul. Centralnej ze Skoczowską, kierująca oplem 36-letnia kobieta potrąciła 45-letniego pieszego, który znajdował się na jezdni poza przejściem dla pieszych. Kierująca była trzeźwa, pieszy pod wpływem alkoholu – informuje st. asp. Krzysztof Pawlik

Okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane przez kryminalnych z Cieszyna.

Red.

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-11-23 19:10:37
góry: jak pieszy był pod wpływem alkoholu to on potrącił auto a nie kierująca jego.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: