Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pościg tuż za granicą - video

Napadli w Czechach, zostali złapani w Polsce. Rybniccy policjanci po pościgu, zatrzymali czteroosobową grupę przestępców, która na terenie Czech dokonała napadu na obywateli Wietnamu.
Do zdarzenia doszło w miniony czwartek w czeskich Petrovicach. Rybniczanie brutalnie zaatakowali sprzedawcę i właściciela sklepu. Mężczyźni zostali pobici i rażeni gazem. Kiedy napastnicy obezwładnili swoje ofiary, zabrali ze sklepu kilka butelek z alkoholem i odjechali samochodem z miejsca zdarzenia, w kierunku granicy. Dzięki precyzyjnym informacjom o sprawcach, które przekazali policjanci z Czech, funkcjonariusze rybnickiej drogówki zauważyli podejrzany pojazd tuż po tym, kiedy samochód przekroczył polską granicę
Audi, którym poruszali się sprawcy zostało zatrzymane po kilkunastu minutach pościgu, już na terenie Marklowic. Okazało się, że samochód został skradziony poprzedniego dnia z terenu Jastrzębia. Zatrzymani to trzej mężczyźni i kobieta, najstarszy z zatrzymanych, 33-letni mężczyzna był poszukiwany listem gończym. Podczas przesłuchań mężczyzna przyznał się do kradzieży kilkunastu samochodów. Kilka skradzionych pojazdów policjanci już odnaleźli i przekazali właścicielom.
 

<

 
Dzisiaj trzej podejrzani mężczyźni w wieku 33, 28 i 27 lat zostali przewiezieni do aresztu, gdzie spędzą najbliższe trzy miesiące. 29-letnia kobieta, która wspólnie z nimi uczestniczyła w napadzie została oddana pod policyjny dozór. Całej czwórce grozi kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.
 
JB
źródło: OX.PL/mat.prasowe
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: