Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Polska światłoczuła w Chybiu

Amatorski Klub Filmowy ''Klaps'' zaprasza na niezwykłe spotkanie z filmem ''Deep love'' i reżyserem Janem Matuszyńskim. To wszystko już 2 września w ramach projektu ''Polska światłoczuła''.

AKF „Klaps” serdecznie zaprasza na projekcję filmu „Deep love” spotkanie z reżyserem Janem Matuszyńskim.  – To kolejne spotkanie z filmem, na które możemy Państwa zaprosić dzięki projektowi "Polska światłoczuła" – informuje AKF „Klaps”.


„Polska światłoczuła” – to cykl projekcji filmowych, które można zobaczy w całej Polsce w nietypowych miejscach: w więzieniu, w kościele, w małych zapomnianych salach operowych, czy domach kultury. W każdej trasie towarzyszy twórca filmu: reżyser, operator, aktor lub producent. Po projekcji odbywa się spotkanie z gościem.

W Chybiu będzie można uczestniczyć w spotkaniu z Janem Matuszyńskim, reżyserem, autorem dokumentu "15 lat milczenia" (Nagroda Publiczności na MFF "Etiuda & Anima", Kraków 2007; I Nagroda w konkursie dla młodych talentów TVP; Nagroda Ambasady Francji na 9. Festiwalu Kina Amatorskiego i Niezależnego KAN 2008), krótkometrażowej fabuły "Razem" (I Nagroda w konkursie studenckim na "Lecie Filmów", Toruń 2007; II Nagroda Publiczności na 2. FF Filozoficznych "Kinematograf Filozoficzny" w Krakowie) oraz spotu reklamowego "Sympatia.pl: Horror" (Nagroda za scenariusz i Wyróżnienie WFDiF na konkursie filmów reklamowych Kodaka) oraz filmu „Deep love”, którego projekcję zaplanowano w Chybiu.

Deep love to film o wielkiej pasji, o miłości. Miłości, która jest silniejsza, niż to, co podpowiada rozum i lekarze. Jest w filmie jeszcze jedna miłość -kobiety do mężczyzny, miłość, dzięki której marzenia głównego bohatera maja szanse na spełnienie.


AKF „Klaps” zaprasza  2 września 2014 roku, o godzinie 18:30, wstęp wolny.

Zobacz zwiastun filmu:
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: