Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Policyjne statystyki

18 podejrzewanych o przestępstwa, w tym 5 pijanych kierowców, to bilans zatrzymanych osób przez policjantów garnizonu cieszyńskiego podczas minionego weekendu. Mundurowi w całym powiecie cieszyńskim przeprowadzili ponad 100 interwencji. Na drogach doszło do 10 kolizji i 3 wypadków drogowych, w których jedna osoba zginęła i trzy zostały ranne.

Od piątkowego popołudnia do niedzieli policjanci w powiecie przeprowadzili ponad 100 interwencji. Na drogach doszło do 10 kolizji drogowych i 3 wypadków drogowych, w których 3 osoby odniosły obrażenia. Niestety zginęła jedna osoba w wyniku wypadku, do którego doszło w piątek przed 22.00 w Jaworzynce. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący audi 22-letni mieszkaniec Jaworzynki potrącił pieszego 36-letniego mieszkańca tej miejscowości. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł. Okoliczności wypadku wyjaśniają cieszyńscy kryminalni.

Do pozostałych dwóch wypadków doszło w Istebnej i Górkach Wielkich. W weekend odnotowano 5 włamań i 2 kradzieży. W tym czasie policjanci w całym powiecie zatrzymali łącznie 18 sprawców przestępstw oraz 1 poszukiwaną osobę ukrywającą się przed wymiarem sprawiedliwości. W grupie zatrzymanych na gorącym uczynku lub po pościgu znaleźli się sprawcy: posiadania narkotyków, uszkodzenia ciała, znieważenia funkcjonariuszy, 5 pijanych kierowców oraz 3 z sądowym zakazem kierowania pojazdami.
Większość zatrzymanych w weekend sprawców usłyszała już zarzuty i wkrótce ich sprawa trafi do sądu.

 

red.

źródło: ox.pl/KPP Cieszyn
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: