Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Policjant w przedszkolu

Policjanci z cieszyńskiej drogówki kontynuują spotkania z przedszkolakami. Tym razem zawitali do Przedszkoli w Zamarskach, Cisownicy, Bażanowicach, Ustroniu. Odwiedzili również najmłodszych w Iskrzyczynie.

 

Podczas kolejnych wizyt w przedszkolach stróże prawa przekazali dzieciom podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa na drodze. 

Kolejne spotkania z przedszkolakami to kontynuacja działań w ramach akcji "2011 rok pieszego - rozsądny i widoczny pieszy".  - Od początku września cieszyńscy policjanci prowadzą działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w rejonie szkół i przedszkoli. Prelekcje były „kolejnym krokiem” w wojewódzkiej kampanii "2011 rok pieszego - rozsądny i widoczny pieszy" – wyjaśnia asp. Rafał Domagała rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Policjanci z drogówki odwiedzili kilka przedszkoli m in. w Bażanowicach, Iskrzyczynie, Cisownicy, Ustroniu i Zamarskach. 

- W sumie cieszyńska drogówka przeprowadziła zajęcia dla ponad 250-ciu przedszkolaków. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem wysłuchały lekcji o bezpieczeństwie na drodze. Przedszkolaki obejrzały również pokaz radiowozu policyjnego i jego specjalistyczne wyposażenie. Na koniec spotkań z policjantem wszystkie dzieci otrzymały elementy odblaskowe – dodaje rzecznik policji.

 

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: