Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Pogrom pod Czantorią

Po wyjazdowym meczu w Szaflarach i przegranej w tamtejszej hali marzeń, MKS wraca na swoje śmieci. I tu ukłon w stronę zespołu gospodarzy, którzy swą postawą przeczą wszystkim przeciwnościom.

W sobotę  (25.11) do Ustronia przyjechała drużyna UKS Czwórka Libiąż. Wynik otworzyli gospodarze, a goście odpowiedzieli dopiero po stracie trzech bramek. Dalsza rywalizacja przebiegała pod kontrolą MKS'u, który kilku bramkową przewagę dowiózł  do końca I polowy (15:10). W drugiej odsłonie tego spotkania znów dominował Ustroń z tą różnicą, że bardziej. Kolejne zdobycze bramkowe MKS zawdzięczał głównie za sprawą przechwyconych piłek i skutecznych kontr. Głośny doping widowni wzmagał się z każdą bramką, zdobytą przez gospodarzy. Po końcowym gwizdku, goście schodzili z boiska w obliczu ogromnej klęski. Spektakularne zwycięstwo (41:26), było dla podopiecznych Piotra Bejnara jak najbardziej zasłużone.

Na koniec skład zwycięskiego zespołu:

Michał Sobieszek, Łukasz Ziemiański (7), Łukasz Szczęsny (1), Dominik Siekierka (2), Krzysztof Markuzel (3), Jan Cieślar, Łukasz Gogółka (8), Marcin Siekierka, Wojciech Chmura (2), Szymon Gogółka (11), Marcin Białkowski (2), Mateusz Cieślar (5) 

W najbliższą niedzielę (3.12) w ramach piątej kolejki, MKS Ustroń będzie gościł zespół MKS Pałac Młodzieży Tarnów. Co bardzo ważne, mecz ten odbędzie się na hali w Wilkowicach o godz:16:30. Oprócz meczu III ligi mężczyzn, będzie tam można obejrzeć mecz II ligi kobiet pomiędzy KS Bystra i SPR Pogoń 1945 Zabrze. Wydarzenie będzie połączone z charytatywną zbiórką pieniędzy. Z meczu ustrońskiego zespołu przeprowadzimy transmisję w OX tv.

Krystian Medwid

 

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: