Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Piłkarski weekend (wyniki)

Kolejne piłkarskie emocje za nami. Poniżej przedstawiamy tabele i wyniki rozgrywek w Piłce nożnej: IV liga, Klasa okręgowa, klasa A i klasa B

Kolejne piłkarskie emocje za nami. Poniżej przedstawiamy tabele i wyniki rozgrywek w Piłce nożnej: IV liga, Klasa okręgowa, klasa A i klasa B.


Piłka nożna - IV liga (Śląsk - grupa II) - 2011/12
Kolejka:XIII 29.10.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Czaniec 13 31 25:5 5-2-0 (14:1) 4-2-0 (11:4)
2 BTS Rekord Bielsko-Biała 13 28 37:14 4-0-2 (11:5) 5-1-1 (26:9)
3 MKS Iskra Pszczyna 13 25 27:11 4-2-0 (17:5) 3-2-2 (10:6)
4 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 13 25 31:18 2-3-2 (10:12) 5-1-0 (21:6)
5 LKS Nadwiślan Góra 13 24 28:16 3-1-3 (11:11) 4-2-0 (17:5)
6 AKS Mikołów 13 23 26:16 5-0-1 (18:6) 2-2-3 (8:10)
7 TS Czarni-Góral Żywiec 13 20 20:12 6-1-0 (19:3) 0-1-5 (1:9)
8 KS Wisła Ustronianka 13 16 19:22 5-1-2 (18:12) 0-0-5 (1:10)
9 GKS 1962 Jastrzębie 11 16 15:18 3-1-2 (10:12) 1-3-1 (5:6)
10 MRKS Czechowice-Dziedzice 13 14 16:22 3-1-3 (9:7) 1-1-4 (7:15)
11 GKS Gwarek Ornontowice 12 14 14:22 2-3-0 (8:6) 1-2-4 (6:16)
12 KS Polonia Marklowice 13 14 23:33 2-2-2 (13:14) 2-0-5 (10:19)
13 GTS Bojszowy 12 11 19:21 3-0-2 (8:4) 0-2-5 (11:17)
14 KS Naprzód Rydtułtowy 13 10 14:34 1-2-3 (8:15) 1-2-4 (6:19)
15 KS Żory 13 7 13:38 0-2-4 (8:20) 1-2-4 (5:18)
16 KP Unia Racibórz 13 5 11:36 1-2-4 (7:15) 0-0-5 (4:21)



Ostatnia kolejka (XIII) - 29.10.2011
GKS 1962 Jastrzębie - AKS Mikołów - 0:0
GTS Bojszowy - KS Wisła Ustronianka - 2:0
KP Unia Racibórz - GKS Gwarek Ornontowice - 1:1
LKS Czaniec - TS Czarni-Góral Żywiec - 2:0
KS Żory - LKS Nadwiślan Góra - 2:3
KS Polonia Marklowice - MRKS Czechowice-Dziedzice - 5:2
MKS Iskra Pszczyna - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - 1:1
BTS Rekord Bielsko-Biała - KS Naprzód Rydułtowy - 6:0

Następna kolejka (XIV) - 05-06.11.2011, godz. 13:30
KS Wisła Ustronianka - GKS 1962 Jastrzębie
GKS Gwarek Ornontowice - KS Naprzód Rydułtowy
AKS Mikołów - BTS Rekord Bielsko-Biała
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - GTS Bojszowy
MRKS Czechowice-Dziedzice - MKS Iskra Pszczyna
LKS Nadwiślan Góra - KS Polonia Marklowice
TS Czarni-Góral Żywiec - KS Żory
KP Unia Racibórz - LKS Czaniec


Piłka nożna - Klasa okręgowa (Bielsko-Biała) - 2011/2012
Kolejka:XIV 29-30.10.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Radziechowy 13 31 23:6 5-0-1 (10:2) 5-1-1 (13:4)
2 LKS Drzewiarz Jasienica 13 28 32:9 3-1-2 (15:5) 6-0-1 (17:4)
3 LKS Pasjonat Dankowice 13 28 32:16 5-1-1 (18:9) 3-3-0 (14:7)
4 LKS Tempo Puńców 13 24 31:21 4-1-0 (13:7) 3-2-3 (18:14)
5 KP Beskid 09 Skoczów 13 24 23:14 4-3-0 (16:6) 3-0-3 (7:8)
6 KS Spójnia Landek 13 20 29:16 4-3-0 (24:8) 1-2-3 (5:8)
7 GKS Morcinek Kaczyce 13 20 33:24 3-2-1 (22:10) 3-0-4 (11:14)
8 LKS Bestwina 13 18 20:17 4-1-2 (12:6) 1-2-3 (8:11)
9 TS Koszarawa Żywiec 14 17 13:17 4-0-3 (10:8) 0-2-4 (2:9)
10 LKS Wilamowiczanka Wilamowice 13 16 18:27 4-1-2 (10:9) 1-0-5 (8:18)
11 LKS Błyskawica Drogomyśl 13 14 26:34 2-1-5 (11:21) 2-1-2 (15:13)
12 LKS Wisła Strumień 12 12 18:18 1-1-3 (4:6) 2-2-3 (14:12)
13 RKS Cukrownik Chybie 12 12 16:28 2-0-4 (10:16) 2-0-4 (6:12)
14 LKS Zapora Porąbka 13 9 14:47 2-0-4 (8:15) 1-0-6 (6:32)
15 LKS Skrzyczne Lipowa 13 3 8:42 1-0-5 (4:20) 0-0-7 (4:22)



Ostatnia kolejka (XIV) - 29-30.10.2011
LKS Błyskawica Drogomyśl - GKS Morcinek Kaczyce - 2:3
KS Spójnia Landek - LKS Wisła Strumień - 2:2
KP Beskid 09 Skoczów - RKS Cukrownik Chybie - 1:0
LKS Bestwina - LKS Drzewiarz Jasienica - 0:2
LKS Wilamowiczanka Wilamowice - LKS Radziechowy - 0:4
TS Koszarawa Żywiec - LKS Pasjonat Dankowice - 0:1
LKS Skrzyczne Lipowa - LKS Tempo Puńców - 0:3
LKS Zapora Porąbka - pauzował

Następna kolejka (XV) - 05.11.2011, godz. 13:00
LKS Drzewiarz Jasienica - KS Spójnia Landek
GKS Morcinek Kaczyce - KP Beskid 09 Skoczów
LKS Wisła Strumień - LKS Błyskawica Drogomyśl
RKS Cukrownik Chybie - LKS Pasjonat Dankowice
LKS Tempo Puńców - LKS Bestwina
LKS Radziechowy - LKS Skrzyczne Lipowa
LKS Zapora Porąbka - LKS Wilamowiczanka Wilamowice
TS Koszarawa Żywiec - pauzuje

Piłka nożna - klasa A (Podokręg Skoczów) - 2011/2012
Kolejka:XIII 29-30.10.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KS Kuźnia Ustroń* 13 31 41:14 5-1-1 (25:10) 5-0-1 (16:4)
2 KKS Spójnia Zebrzydowice* 13 31 26:13 6-1-0 (18:5) 4-0-2 (8:8)
3 LKS Spójnia Górki Wielkie 13 27 37:17 5-0-1 (22:8) 3-3-1 (15:9)
4 TS Mieszko-Piast Cieszyn 13 25 33:21 4-1-1 (18:6) 3-1-3 (15:15)
5 LKS Strażak Pielgrzymowice 13 24 32:22 5-1-1 (16:6) 2-2-2 (16:16)
6 LKS Pogórze 13 22 33:25 5-1-1 (21:11) 1-3-2 (12:14)
7 LKS Victoria-Polifarb Hażlach 13 17 31:33 3-1-2 (18:11) 2-1-4 (13:22)
8 LKS Beskid Brenna 13 17 20:24 2-2-2 (12:11) 3-0-4 (8:13)
9 LKS 99 Pruchna 13 15 21:21 2-0-4 (9:8) 2-3-2 (12:13)
10 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 13 15 26:35 2-1-3 (14:17) 2-2-4 (12:18)
11 KS Nierodzim 13 12 13:24 2-1-3 (7:13) 1-2-4 (6:11)
12 LKS Orzeł Zabłocie 13 11 21:41 1-2-3 (7:13) 2-0-5 (14:28)
13 LKS Zryw Bąków 13 6 15:36 0-3-3 (7:10) 1-0-6 (8:26)
14 LKS Lutnia Zamarski 13 4 20:43 1-1-6 (16:26) 0-0-5 (4:17)



* Bezpośredni mecz: KKS Spójnia Zebrzydowice - KS Kuźnia Ustroń - 1:0

Ostatnia kolejka (XIII) - 29-30.10.2011
LKS Spójnia Górki Wielkie - KKS Spójnia Zebrzydowice - 3:1
LKS Zryw Bąków - TS Mieszko-Piast Cieszyn - 2:3
LKS 99 Pruchna - KS Kuźnia Ustroń - 1:2
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Strażak Pielgrzymowice - 3:2
LKS Victoria-Polifarb Hażlach - LKS Beskid Brenna - 6:0
LKS Pogórze - KS Nierodzim - 3:1
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Lutnia Zamarski - 2:0

Piłka nożna - klasa B (Podokręg Skoczów) - 2011/2012
Kolejka:IX 23.10.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Goleszów 9 25 25:5 4-1-0 (11:3) 4-0-0 (14:2)
2 LKS Olza Pogwizdów 9 22 27:9 4-1-0 (14:5) 3-0-1 (13:4)
3 KP Trójwieś Istebna 9 16 25:13 3-0-2 (18:6) 2-1-1 (7:7)
4 LKS Ochaby 96 9 15 23:12 4-0-1 (15:2) 1-0-3 (8:10)
5 LKS Wyzwolenie Simoradz 9 13 19:18 2-1-1 (13:8) 2-0-3 (6:10)
6 LKS Iskra Iskrzyczyn 9 13 18:20 3-1-0 (11:7) 1-0-4 (7:13)
7 LKS Kończyce Małe 9 12 11:16 2-1-1 (6:6) 1-2-2 (5:10)
8 LKS Błękitni Pierściec 9 11 16:20 1-0-3 (6:10) 2-2-1 (10:10)
9 LKS Rudnik 9 3 12:35 1-0-4 (7:14) 0-0-4 (5:21)
10 LKS Strażak Dębowiec 9 0 7:35 0-0-4 (3:18) 0-0-5 (4:17)



Ostatnia kolejka (IX) - 15-16.10.2011
LKS Kończyce Małe - LKS Ochaby 96 - 1:3
LKS Goleszów - LKS Wyzwolenie Simoradz - 2:0
LKS Błękitni Pierściec - LKS Olza Pogwizdów - 2:3
LKS Strażak Dębowiec - KP Trójwieś Istebna - 2:3
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Rudnik - 4:2

Przełożony mecz I kolejki - 23.10.2011
LKS Ochaby 96 - LKS Błękitni Pierściec - 4:0

Przełożony mecz VI kolejki - 23.10.2011
KP Trójwieś Istebna - LKS Kończyce Małe - 3:0

Zobacz fotoreportaż ze spotkania LKS Błyskawica Drogomyśl - GKS Morcinek Kaczyce - 2:3 >>>
Zobacz wideoreportaż ze
spotkania LKS Błyskawica Drogomyśl - GKS Morcinek Kaczyce - 2:3>>>

Zobacz fotoreportaż ze spotkania KS Spójnia Landek - LKS Wisła Strumień - 2:2 Fot. Paweł Berek>>>

Zobacz fotoreportaż ze spotkania KP Beskid 09 Skoczów - RKS Cukrownik Chybie - 1:0>>>

Wyniki i tabele pochodzą z serwisu sport.olza.pl

źródło: ox.pl/SRiWR Olza
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: