Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Pijany spowodował wypadek i uciekł z miejsca zdarzenia

Policjanci z wiślańskiego komisariatu oraz cieszyńskiej drogówki zatrzymali młodego mieszkańca Żywiecczyzny, który spowodował wypadek drogowy i uciekł z miejsca zdarzenia.

Do wypadku doszło wczoraj  (22.03.2016 ) popołudniu na drodze DW 943 w Koniakowie na pograniczu powiatu cieszyńskiego i żywieckiego. - Tuż po 17.00 kierujący fiatem siena, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad kierownicą, zjechał z drogi uderzając w betonowy przepust. Kierowca wyszedł z pojazdu i oddalił się z miejsca wypadku. Służby ratunkowe udzieliły pomocy medycznej rannemu pasażerowi, który pozostał w uszkodzonym samochodzie. Ranny mieszkaniec Koniakowa trafił do szpitala. – relacjonuje st. asp. Rafał Domagała

Mundurowie szybko ustalili i zatrzymali osobę, która kierowała tym pojazdem. To 19-letni mieszkaniec miejscowości Laliki.

Jak się okazało w jego krwi buzuje alkohol -  Badanie  wykazało 2 promile w jego organizmie. To nie wszystko, sprawca  nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Mieszkaniec Żywiecczyzny został zatrzymany w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd i prokurator.

Mundurowi zwracają się do osób, które mogą udzielić informacji na temat powyższego zdarzenia, a w szczególności świadków naocznych jego przebiegu. Świadkowie proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie (33) 8516200 lub bezpłatny nr alarmowy 997. W tej sprawie można kontaktować się bezpośrednio z policjantem prowadzącym postępowanie - 33 8516194.


(red/mat.pras)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

6
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-03-23 18:08:39
koszor: Loć a dziwać sie czy równo puchnie.
2016-03-23 18:52:36
abdulmacharacza: I co mu zrobią? Gówniarz pewnie roboty sie nie ima, kasy nie zabuli bo z czego, a w tym kraju prawo jazdy do niczego potrzbne nie je. Wystarczy być dzianym i mieć szmal lub nie mieć nic i można się smiac w twarz. Pijani po któryś raz sa łapani i dalej jeźdża.
2016-03-24 14:27:52
Volvik: Szmal, czy jego brak wcale nie przeszkadzają w byciu debilem. Jeżeli ktoś ma nawolone w cabanie to debilem był, jest i debilem pozostanie. A kary... kary tu nic nie zmienią, takie czy inne, debil się nimi nie przejmuje bo debil nie myśli.
2016-03-25 08:54:34
gosia75: Piesek który jest widoczny na zdjęciu szuka właściciela. Posiada obrożę i jest przyjacielsko nastawiony do ludzi. Czeka cały cas na miejscu. Proszę pomóżcie mu wrócić do domu.
2016-03-25 14:26:17
yamah: Może to ten pies nagle wbiegł na drogę i przez niego doszło do wypadku (?)<br />To by tłumaczyło dlaczego cały czas jest na miejscu... zapewne poczuwa się do winy.
2016-04-07 19:12:56
abdulmacharacza: Do yamah - aleś popłynął synek. I to miał być ten twój jeden z fachowych komentarzy?? Hah... to ja już wolę pić niż na trzeźwo robić z siebie takiego kretyna.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: