Gratulacje dla Dzielnicowej Roku

Asp. Bernadeta Kiełkowska Dzielnicowa Roku 2015 na wczorajszej (22.03) sesji Rady Powiatu Cieszyńskiego odebrała z rąk Starosty Janusza Króla oraz Przewodniczącego Rady Powiatu Ludwika Kuboszka nagrodę i gratulacje.

O tym, że Dzielnicowym Roku 2015 Powiatu Cieszyńskiego została asp. Bernadeta Kiełkowska - policjantka Komisariatu Policji w Strumieniu, informowaliśmy już na początku marca. Teraz najlepsza Dzielnicowa Roku zbiera gratulacje. Podczas marcowej sesji Rady Gminy Chybie z rąk włodarza odebrała list gratulacyjny i kwiaty. Chybscy samorządowcy postanowili osobiście podziękować policjantce za jej pracę ponieważ asp. Kiełkowska jest m.in. dzielnicową sołectw Mnich i Zaborze w Gminie Chybie. Wczoraj (22.03) policjantce gratulował Starosta Powiatu Cieszyńskiego Janusz Król oraz Przewodniczący Rady Powiatu Ludwik Kuboszek.

Każdego roku Starosta Cieszyński przekazuje nagrodę pieniężną dla najlepszego dzielnicowego w powiecie, wybieranego w drodze konkursu. Komisja, składająca się z przedstawicieli cieszyńskiej policji oraz Starostwa Powiatowego w Cieszynie, przy wyborze „Dzielnicowego Roku 2015” wzięła pod uwagę nie tylko  wiedzę, ale także aktywność w działalności prewencyjnej – informuje Powiat.

Parę ciepłych słów o asp. Bernadecie Kiełkowskiej powiedział komisarz Mariusz Białoń zastępca naczelnika Wydziału Prewencji. Asp. Bernadeta Kiełkowska jest dzielnicową w Komisariacie Policji w Strumieniu. W ramach prowadzonego, corocznego konkursu, okazała się w tym roku najlepsza. Już kilkakrotnie w nim uczestniczyła. Co ważne trafnie potrafiła wyciągnąć wnioski z poprzednich lat i tym razem zdeklasowała swoich przeciwników. Jako jedyna kobieta biorąca udział w konkursie wypadła najlepiej jeżeli chodzi o efektywność swojej pracy, czyli  o zatrzymanie sprawców przestępstw, mandaty itd. Poza codzienną służbą pokazała, że można zrobić jeszcze coś więcej oprócz wszystkich tych spraw, które są jej przydzielone. Za co bardzo serdecznie dziękuję – mówił  komisarz Mariusz Białoń.

 

Pisaliśmy:

 

 

MSZ

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją