Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pięścią w głowę i nie tylko

W okresie od 1 - 14 stycznia Policja w Gminie Strumień interweniowała 57 razy, 7 osób trafiło na izbę wytrzeźwień, w tym czasie doszło również do 11 kolizji drogowych.

Właściwie nikogo nie dziwią już doniesienia w mediach o kolejnych pobiciach i rozbojach. Chcielibyśmy czuć się bezpiecznie, jednak takie zdarzenia, jak te przytoczone poniżej budzą naszą trwogę i sprawiają, że zastanawiamy się nad tym, co się z tymi ludźmi dzieje.

Mnich 01.01.2011r. g. 9.50
- Policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca gminy podejrzanego o ciężkie uszkodzenie ciała 43-letniej kobiety.  Mężczyzna usłyszy zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała oraz kierowania samochodem vw golf po użyciu alkoholu. W chwili zatrzymania u 38-latka wykryto prawie 0,38 promila alkoholu w organizmie.  Wobec zatrzymanego sąd zastosował trzy miesięczny areszt.

Zaborze ul. Czereśniowa 06.01.2011 g. 14.50 - Dwaj mężczyźni w wieku 23 i 28 lat, mieszkańcy Mnicha pobili 37-letniego zaborzanina.

Drogomyśl ul. Główna 08.01.2011 g. 11.00
- W lokalu gastronomicznym sprawca uderzył pięścią w głowę mieszkańca  Pruchnej. W wyniku uderzenia mężczyzna doznał obrażeń w postaci złamania nosa i łuku brwiowego.

Strumień ul. Młyńska 08.01.2011 g. 20.00 - Policjanci po interwencji w rejonie sklepu Biedronka zatrzymali czterech młodych mężczyzn w wieku od 18 do 22 lat. Zatrzymani mieszkańcy Strumienia zakłócali porządek oraz zachowywali się agresywnie. Noc spędzili w Izbie Wytrzeźwień w Bielsku-Białej.

Często przyczyna agresywnego zachowania tkwi w spożytym alkoholu, a jeśli już o nim mowa to w gminie Strumień też nie brakuje amatorów „podwójnego gazu”.

Chybie ul. Cieszyńska 13.01.2011 0.30 - Policjanci zatrzymali 61-letniego mieszkańca Bytowa, który kierował toyotą hillux mając 0,7 promila alkoholu w organizmie.

bsk

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: