Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pies wyniuchał dragi

Podczas minionego weekendu (1-2.10.11) w okolicy Cieszyna Funkcjonariuszom Służby Celnej i Policji udało się zatrzymać nielegalne substancje narkotyczne. Marihuanę oraz haszysz wyczuł szkolony pies celny.

53 gramy marihuany oraz ponad 10 gram haszyszu - oto efekt weekendowej pracy  funkcjonariuszy Służby Celnej: - Nie po raz pierwszy funkcjonariuszy Służby Celnej wspierali w działaniach ich mundurowi koledzy z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie. Zapewne owoc prowadzonych kontroli nie byłby tak dorodny, gdyby funkcjonariuszom nie towarzyszył celny labrador wyszkolony do wyszukiwania narkotyków. To właśnie czworonożny funkcjonariusz celny zaznaczył w kontrolowanych samochodach miejsce ukrycia halucynogenów - informuje  Aldona Węgrzynowicz z Izby Celnej w Katowicach.

Inne narkotyki odnaleźli również funkcjonariusze cieszyńskiej Grupy Mobilnej. W okolicach Wodzisławia odkryli w kontrolowanym pojeździe ponad 22 gramy amfetaminy: - Tym razem niedozwolone substancje przewoził w samochodzie 30- letni mieszkaniec województwa śląskiego. Mężczyzna ukrył narkotyki w odzieży oraz popielniczce zamontowanej we wnętrzu kontrolowanego pojazdu. Twierdził także, że zakupu amfetaminy dokonał na terenie Rybnika, w związku z czym funkcjonariusze Służby Celnej sprawę przekazali Policji - podaje Węgrzynowicz.

(red.)

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: