Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Outficik za 20 tysi. A Ty ile masz na sobie?

Znany youtuber Czuxx pochodzący z Ustronia, postanowił sprawdzić ile na sobie mają jego rówieśnicy. Okazało się, że eksperyment przeprowadzony w Warszawie wzbudził wiele emocji. Rekordziści mieli na sobie ciuchy i gadżety o wartości nawet powyżej 20 tys. złotych. Jego nagranie wywołało szereg komentarzy, a na kanale youtube można obejrzeć kolejny odcinek z cyklu ile masz na sobie.

Ski mask, czyli popularna kominiarka może kosztować nawet kilkaset złotych,  kurtka nawet kilkadziesiąt tysięcy. Czuxx wybrał się do Warszawy i sprawdzał ile kosztuje outfit jego rówieśników. Rekordziści jak mówi, mieli na sobie nawet 50 tys. zł – ciuchy i gadżety luksusowych marek.

- Każde pokolenie ma coś nowego pożądanego. Ludzie lubią na siebie wydawać pieniądze. Niektórzy, których nagrywałem napawali się tym, że chwalą się co mają na sobie  - stwierdził Czuxx, czyli Paweł Czupryn, pochodzący z Ustronia.

Jego nagranie wzbudziło wiele emocji i komentarzy w sieci i mediach. Czuxx w telewizji śniadaniowej przyznał, że nie liczy się co ma się na sobie, a wnętrze człowieka. Dodatkowo szczegółowo wyjaśniał, że spotkanie osoby, często same zarabiając pieniądze w sieci, w dużej mierze dzięki serwisom społecznościowym mogą pozwolić sobie na takie wydatki. Jednak są i tacy, którzy strój za 20 tys. zł i więcej zawdzięczają swoim rodzicom. Jak twierdzą specjaliści to zjawisko to wychowywanie materialistów. Ciekawe komentarze na ten temat można napotkać w ogólnopolskich tytułach czasopism i gazet.

A wy co o tym sądzicie? Zobaczcie film na oficjalnym kanale youtube.

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-03-14 17:20:51
Bugs: Proponuje kolejny, 'ile masz w głowie, a nie na sobie', również autorowi tych głupot......
2020-03-15 10:16:36
koszor: Nie troszczcie się zbytnio o życie, co macie jeść, ani o ciało, czym macie się przyodziać.
2020-03-15 19:10:24
: zakompleksione bachory, jedyne co ich dowartościowuje to metka - żałosne w latach 90-tych kiedy metale i punk-i chodzili po ulicach życie miało smak piwa łajek i zioła a teraz metki ... oj boroczki żal mi was, zróbcie coś z sobą bo nawet seksu nie zażyjecie bo laska nie będzie miała metki na majtkach na tyle wartościowej aby jej dotknąć...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: