Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Otwórz serce i przyjdź

Kolorowy świat dzieciństwa zepsuła im choroba. Teraz swoją codzienność dzielą między zabawą, a wizytą u lekarzy i rehabilitantów. W piątek Ty możesz im pomóc! Pomóc można też w Strumieniu podczas niezwykłego meczu piłkarskiego.

Nie masz planów na piątkowe (28 października) popołudnie? Zaglądnij do Sali Widowiskowej „Pod Pegazem” przy ul. Targowej 26 w Skoczowie. O godz. 17.00 rozpocznie się tam koncert charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczony na rzecz Zosi Jakubiec z Bielska-Białej i Olafka Kotta ze Skoczowa.


Specjalnie dla maluchów zmagających się z chorobą i dla publiczności wystąpią: zespół wokalny DoReMi ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Skoczowie oraz zespoły tańca nowoczesnego: Eksperyment, Fuzja , Merlin i Free Jump. 


Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL objął to wydarzenie patronatem medialnym.

Z kolei w Strumieniu 30 października w hali sportowej odbędzie się Turniej Piłki Nożnej. Impreza jest spotkaniem charytatywnym, podczas którego odbędzie się zbiórka pieniędzy na rehabilitację sędziego, trenera oraz byłego zawodnika Romana Klasy. 

Zagrają drużyny wystawione przez lokalne restauracje, będzie ekipa sędziów oraz pracowników kopalni. Turniej rozpoczną kobiety. Dwie drużyny Girls Nova i Rocket Stars zmierzą się ze sobą na boisku, a po udanych meczu wymienią koszulkami. Wszystko dla Romana Klasy, który grał w Pogoni Szczecin, Gwardii Koszalin, Cukrowniku Chybie i Wiśle Strumień.

Do Turnieju można zgłaszać się do czwartku 27 października pod nr tel 33 857 17 07. Impreza rozpocznie się 30 października o godz: 9:00 w hali sportowej w Strumieniu.


KOD

źródło: ox.pl/strumien.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: