Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ostatnie dni głosowania na Najlepszego Bibliotekarza Roku 2019!

Do 20 czerwca można oddawać głosy na Najlepszego Bibliotekarza Roku spośród bibliotek miejskich i gminnych z terenu powiatu cieszyńskiego.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagłosować na „Najlepszego Bibliotekarza Roku 2019 – Bibliotekarz z pasją” nie zwlekajcie. Głosowanie internetowe trwa do 20 czerwca 2019 r. - W konkursie mogą wziąć udział bibliotekarze z terenu powiatu cieszyńskiego, za wyjątkiem Organizatora, czyli Biblioteki Miejskiej w Cieszynie. Stąd też wybierać będziemy najbardziej pomysłową i kreatywną osobę, zatrudnioną na stanowisku bibliotekarza w jednej z miejskich lub gminnych bibliotek, działających w Skoczowie, Strumieniu, Ustroniu, Wiśle, Brennej, Chybiu, Dębowcu, Goleszowie, Hażlachu, Istebnej i Zebrzydowicach – informują organizatorzy.

Organizatorami konkursu są Biblioteka Miejska w Cieszynie, pełniąca zadania biblioteki powiatowej, wraz ze Starostwem Powiatowym w Cieszynie.

Wszystkich nominowanych znajdziemy TUTAJ.

Pisaliśmy:

              

red.

źródło: ox.pl
dodał: ES

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-06-19 07:14:15
wyśmienity cwaniaczek: zawód wymierający ......
2019-06-19 22:12:48
krzysztof.mm: no nie wiem - wprawdzie książek coraz jakby mniej i coraz bardziej badziewiaste na półkach, ale personelu przybywa w każdej placówce...
2019-06-20 07:37:34
bronek91: Zmienia się przeznaczenie biblioteki, która zyskuje coraz więcej funkcji. Im mniejsza pipidówa, tym rola biblioteki większa. (poza wypożyczaniem, punkt publicznego dostępu do internetu plus drukarka/ksero, organizacja lokalnego życia kulturalnego, wystawy, spotkania z autorami, tworzenie lokalnych izb pamięci, pomoc w dotarciu do informacji itd.) - to generuje etaty i dobrze, gorzej z wynagrodzeniem.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: