Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zagłosuj na Najlepszego Bibliotekarza Powiatu Cieszyńskiego Roku 2019

Właśnie dzisiaj (06.06.) rusza głosowanie w konkursie na Najlepszego Bibliotekarza Roku spośród bibliotek miejskich i gminnych z terenu powiatu cieszyńskiego.

Pierwszy i drugi etap już zakończony, czyli zgłaszanie oraz przygotowanie sylwetek kandydatów do konkursu. Rozpoczynamy głosowanie na Najlepszego Bibliotekarza Powiatu Cieszyńskiego Roku 2019. - W konkursie mogą wziąć udział bibliotekarze z terenu powiatu cieszyńskiego, za wyjątkiem Organizatora, czyli Biblioteki Miejskiej w Cieszynie. Stąd też wybierać będziemy najbardziej pomysłową i kreatywną osobę, zatrudnioną na stanowisku bibliotekarza w jednej z miejskich lub gminnych bibliotek, działających w Skoczowie, Strumieniu, Ustroniu, Wiśle, Brennej, Chybiu, Dębowcu, Goleszowie, Hażlachu, Istebnej i Zebrzydowicach – informują organizatorzy.

Organizatorami konkursu są Biblioteka Miejska w Cieszynie, pełniąca zadania biblioteki powiatowej, wraz ze Starostwem Powiatowym w Cieszynie.

Wszystkich nominowanych znajdziemy TUTAJ.

Pisaliśmy: Weź udział w konkursie na Najlepszego Bibliotekarza Roku 2019

red.

źródło: ox.pl
dodał: ES

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-06-07 11:37:55
wyśmienity cwaniaczek: czyli ja terz mogę wzionść udział w tym konkursie na bibliotekaża ??? Moim jedynym osiągnięciem jest to rze nie preczytałem rzadnej ksionszki ......GŁOSUJCIE NA MNIE DAM WAM 500 ZŁOTYCH A STARSZYM ARZ 888 PLN...
2019-06-07 12:24:33
donekT: Naśladujesz Wałęsę?
2019-06-08 09:32:14
krzysztof.mm: statystyczny mieszkaniec regionu jest [o ile w ogóle jest...] 'zapisany' w jednej, góra w dwóch bibliotekach - w takiej sytuacji pomysł "głosowania na najlepszego bibliotekarza" może w efekcie co najwyżej prowokować do podobnego jak niedawno w przypadku cieszyńskiego DN chachmęcenia, w żadnym stopniu nie odzwierciedli faktycznych kompetencji i kwalifikacji bibliotekarzy - co tu dużo gadać, już rok temu mogli się wszyscy o tym przekonać
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: