Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Odwiedzili Manhattan

Wprawdzie nie Manhattan w Nowym Jorku, ale ten ustroński Manhatan, odwiedziła policja, konkretnie asp. sztab. Robert Wajda, który uczył dzieci o bezpieczeństwie na drodze.

Ciągle trwa kampania "2013 rok pieszego", w jej ramach policjanci z cieszyńskiej drogówki prowadzą spotkania z dziećmi na terenie całego powiatu. Kolejne spotkanie z funkcjonariuszami odbyło się w ustrońskim przedszkolu na osiedlu Manhatan, gdzie mundurowi przekazali dzieciom podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa na drodze.

- Policjant z cieszyńskiej drogówki asp.sztab. Robert  Wajda odwiedził dzieci w Przedszkolu na osiedlu Manhatan w Ustroniu. W spotkaniu uczestniczyło aż 100 dzieci. Funkcjonariusz zaprezentował płytę „Sznupek radzi jak być bezpiecznym na drodze".  Przedszkolaki z uwagą obejrzały  film o policyjnym pluszaku, który uczył swoich małych przyjaciół, jak bezpiecznie poruszać się po drodze i przez nią przechodzić. Dzieciaki po przeprowadzonej lekcji bezpieczeństwa rozpoczęły tradycyjną "okupację" radiowozu. Każdy mógł usiąść za kierownicą policyjnego samochodu i zobaczyć jego specjalistyczne wyposażenie - relacjonuje rzecznik cieszyńskiej policji, asp. Rafał Domagała.


(red.)

źródło: PUP Cieszyn
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: