Wygraj bilety na mecz

Bardzo krótko trwała przygoda drużyny KS MOSiR Cieszyn w rozgrywkach Intermarché Basket Cup, gdyż cieszynianie polegli w wyjazdowej potyczce z Pogonią Prudnik. Jednak to rozgrywki ligowe są najważniejsze- a kolejny mecz już w najbliższą sobotę.

Drugi raz w przeciągu dwóch tygodni koszykarze znad Olzy stanęli naprzeciw Pogoni z Prudnika. 12. października we własnej hali zwyciężyli jednym punktem, odnosząc pierwsze zwycięstwo w II Lidze. Niestety, starcia numer dwa cieszynianie nie będą wspominać miło.

W meczu w ramach Intermarché Basket Cup przez większość czasu dominowali bardziej doświadczeni przeciwnicy. Pierwszą kwartę rozstrzygnęli na swoją korzyść, wygrywając ją aż jedenastoma punktami. Najbardziej wyrównaną walkę w środowy wieczór kibice mogli obejrzeć w drugiej części gry. Wówczas padł remis 24:24, jednak wciąż wysoką przewagę utrzymywali gospodarze (52:41). W drugiej połowie podopieczni trenera Łukasza Kuboszka nie byli już w stanie dotrzymać kroku prudnickiej Pogoni, przez co przegrali 76:96 i w przedbiegach zakończyli zmagania w Pucharze Polski.

KS Pogoń Prudnik - KS MOSiR Cieszyn 96:76  (28:17, 24:24, 20:16, 24:19)

W sobotę 26 października o godz. 17:00 czekają nas kolejne emocje koszykarskie. Na hali UŚ w Cieszynie  KS MOSiR Cieszyn podejmować będzie KS Sudety Jelenia Góra. Czy Cieszynianie wykorzystają atut własnego boiska? To się okaże…

UWAGA KONKURS!

Na pewno naszym zawodnikom pomaga doping. Dla naszych czytelników wraz z Klubem KS MOSiR Cieszyn przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać dwie pojedyncze wejściówki na to spotkanie. Aby je wygrać, należy podać imię i nazwisko kapitana drużyny KS MOSiR Cieszyn.

Odpowiedzi należy przesyłać na adres konkurs@ox.pl wygrywa dwie pierwsze osoby, które prześlą prawidłową odpowiedź oraz w e-mailu podają swój nick z portalu ox.pl, imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego.