Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

NordicWalking w Cieszynie

Rocznie przechodzą około 1000 kilometrów, poruszając się po terenie Śląska Cieszyńskiego i Bielska. Prowadzą grupy oraz zajęcia indywidualne. Opisali ponad 20 tras przełajowych i terenowych po obydwu stronach Olzy.

Mowa o Kindze Stós i Michale Paluchu, Instruktorach Polskiej Federacji NordicWalking, którzy aktywnie działają na naszym terenie. – Jeśli ktoś uważa, że ziemia cieszyńska jest rzeczywiście taka piękna, to nie może tego sądzić tylko z opowiadań i widokówek. Prawda o urokach tej krainy domaga się indywidualnego doświadczenia. – Przekonuje Paluch, dwukrotny brązowy medalista Mistrzostw Polski. Jego partnerka sportowa jest Wicemistrzynią kraju, a na co dzień rehabilitantem i fizjoterapeutą w bielskim szpitalu. – Opiekuje się bardzo trudnymi przypadkami niepełnosprawności. Wypadki i wady wrodzone to kategoria ciężka. Dlatego tak bardzo namawiam zdrowe osoby do aktywnego trybu życia. Zróbcie pierwszy krok i chodźcie z nami. – Namawia Stós.

Mieszkańcy regionu, chętni do sportowego marszu mogą odwiedzić strony www.open2walk.pl lub skontaktować się telefonicznie z instruktorem: 608 515 342 lub 500 036 693.


 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: