Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Nierodzim: znowu ranni

Pechowo rozpoczął się piątek 13-go na drogach powiatu cieszyńskiego. Od rana w Nierodzimiu doszło do dwóch poważnych zdarzeń.
Po godzinie szóstej rano, 60 letni mieszkaniec Koniakowa kierujący volkswagenem transporterem skręcając z DW 941 w lewo, na ulicę Skoczowską zderzył się z terenowym BMW. Kierował nim 33-letni mieszkaniec Istebnej. Ten kierowca oraz pasażerka transportera zostali ranni i przewiezieni do cieszyńskiego szpitala – informuje asp. Rafał Domagała rzecznik cieszyńskiej policji.
 
Dwie godziny później, o 8.20 na tym samym skrzyżowaniu doszło do kolizji. Wyjeżdżająca z drogi podporządkowanej, 24-letnia mieszkanka Ustronia, chciała przeciąć 'wiślankę'. Kierująca mitsubishi colt, na pasie ruchu w kierunku Wisły, zderzyła się z dostawczym iveco, który jechał od strony Skoczowa. Kierował nim 26-latek z Wisły. Zdarzenie to, mimo że kierująca została przewieziona do szpitala, zostało zakwalifikowane jako kolizja.
 
Wczoraj natomiast, po godzinie 19, policja wezwana została do zdarzenia na granicy Skoczowa i Simoradza. Tutaj 22- letnia mieszkanka Iskrzyczyna kierująca BMW najechała na leżące drodze drzewo. Na miejsce wezwani zostali skoczowscy strażacy, którzy oczyścili jezdnię z przeszkody. Nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał
 
JB
 
źródło: OX.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: