Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Nastoletni włamywacze


Mają od 14 do 20 lat. Pięciu chłopaków zatrzymali policjanci z Wisły. Powód? Kradli paliwo z baków autobusów. Zatrzymanym postawiono zarzuty kradzieży z włamaniem.


Grupa działała na terenie Jaworzynki. - Stróże prawa ustalili, że cała piątka poruszała się różnymi samochodami po terenie Jaworzynki, następnie wyłamywali zabezpieczenia korków wlewu paliwa i przelewali paliwo do osobnych beczek. Skradzione paliwo sprzedawali mieszkańcom tej samej wsi. Ponadto podczas przesłuchania dwóch 14 - latków przyznało się do włamania do sklepu spożywczego w Jaworzynce – mówi mł. asp. Rafał Domagała, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Zatrzymani to mieszkańcy Jaworzynki. - Śledczy z komisariatu wpadli na trop złodziei po dwóch dniach. Zatrzymali 5 osób - trzech nieletnich w wieku 14 lat i dwóch dorosłych w wieku 19 i 20 lat – dodaje rzecznik cieszyńskiej policji.


Nieletnich po przesłuchaniu przekazano rodzicom. Będą odpowiadać przed Sądem Rodzinnym. Natomiast pozostali dwaj trafili do policyjnego aresztu. Za kradzież z włamaniem grozi im do 10 lat więzienia.


Jak zapowiada policja sprawa ma charakter rozwojowy i będzie jej ciąg dalszy. Wyjaśniane będą kolejne włamania.


KOD
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: