Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Uwaga! Przerwy w dostawie prądu

W wielu miejscowościach powiatu trwają różnego rodzaju prace konserwacyjne i naprawcze. Dzisiaj (18.05.11) prądu nie ma cześć mieszkańców Skoczowa, Chybia i Goleszowa. Jutro wyłączone zostaną kolejne.

W Skoczowie od 7.00 trwają prace przy wymianie przewodów na ulicy: Kolonia, Kiczycka, Rzeczna, Torowa, Debowa i Raszki. Mieszkańcy tych ulic muszą liczyć się z tym, ze energii elektrycznej nie będą mieli do godziny 14.00.

Godzinę dłużej bez prądu zostaną mieszkańcy Chybia. Na ulicach Wyzwolenia ,Morcinka, Asnyka, Objazdowa, Spokojna od godziny 8.00 nie ma prądu. Powodem wyłączenia tych ulic jest przegląd stacji transformatorowej.

W Goleszowie energetycy dokonują od 8.00 przeglądu linii na ulicach: Żniwnej, Żytniej, a w Bażanowicach na Ogrodzkiej. Planowany czas zakończenia prac to godzina 14.00.

Jutro (19.05.11) planowane są kolejne prace. Jak informuje ENION S.A.– Rejon Dystrybucji w Cieszynie, o godzinie 8.00 prąd zostanie wyłączony w Pruchnej (Katowicka od ulicy Zebrzydowickiej kierunek Cieszyn; Nowe Chałupy: Dworkowa, Skośna, Sadowa, Wiśniowa, Wesoła, Wieżowa). Powodem jest przegląd stacji transformatorowej. O tej samej godzinie zabraknie energii w w gminie Hażlach (ulica Źródlana, Pogwizdowska; Brzezówka: ulica Dębowa, Hażlaska, Żniwna) i w Strumieniu (Brodeckiego, Pszczyńska, Mostowa, Dolna, Harcerska, Łuczkiewicza, Zamkowa, Parkowa, Wąska), gdzie energetycy będą poprawiać styki prądowe i modernizować linię.

Wcześniej, bo o 7.30 wyłączą prąd w Roztropicach (Roztropice Kępa, Kubala, Huta, Lasowisko). Zostanie tam przebudowana linia.

Zakończenie prac w wymienionych wyżej miejscowościach planowane jest na godzinę 15.00.

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: