Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

"Nasi" nominowani do „ORGANIC LIFE TOP 50”

Magazyn „Hipoalergiczni” oraz agencja wydawnicza „GELTZ MEDIA” rozpoczął drugą edycję Plebiscytu Ekologicznego „ORGANIC LIFE TOP 50”, który ma na celu integrację środowiska ekologicznego oraz utworzenie niezależnej grupy lobbingowej, która zadba o strategię promocji ekologicznego stylu życia objawiającego się wyborami produktów służących nie tylko rozwojowi produkcji BIO, ale również naszemu zdrowiu i kondycji środowiska naturalnego.

W zaledwie 2 miesiące zgłoszono w Plebiscycie aż 87 kandydatur. Miło nam przekazać, że wśród nich znajdują się również kandydatury z naszego regionu: Dr Agata Plech – i Stowarzyszenie „Przejrzyj na oczy” w kategorii ORGANIZATOR WYDARZEŃ MEDYCZNYCH oraz „Polubio” Spółka z Bielska Białej – ekologiczne Przetwórstwo owocowo – warzywne.

Plebiscyt Ekologiczny „Lista ORGANIC LIFE TOP 50” to wydarzenie podczas którego wyłaniana jest najlepsza pięćdziesiątka wyróżniających się osobowości i marek, inicjatyw i innowacji, o których powinien dowiedzieć się świat. Jest to swoisty przegląd rozwoju ekologii we wszystkich znaczących branżach: rolnictwie, przetwórstwie, budownictwie, technologii, edukacji, opiece zdrowotnej, itd.

Większość nominacji zgłaszają czytelnicy portalu www.hipoalergiczni.pl, dumni ze swoich dostawców konsumenci, a niektóre nominacje zgłaszają sami producenci, chcący zaprezentować swoje innowacyjne propozycje i wyjątkowe rozwiązania.

Nominowani to głównie wytwórcy artykułów spożywczych wytwarzanych w systemie rolnictwa ekologicznego, ale również producenci pościeli, kosmetyków pielęgnacyjnych, akcesoriów domowych, nie brakuje również bohaterów akcji ekologicznych, autorów blogów, kanałów YouTube na temat samowystarczalności i producentów opakowań.

Obecnie wszyscy nominowani będą mierzyć się z zadaniami wynikającymi z drugiego etapu plebiscytu, czyli:
• opowiedzenie własnej historii (dlaczego to robię?) – wideo i opis tekstowy
• przedstawienie marki lub pomysłu z zastosowaniem fotosesji lub grafik
• dostarczenie aktualnych certyfikatów ekologicznych dla danej branży
• zaprezentowanie oferty i kontaktu (social media, e-sklep, kanał YT, www)

Jury przeprowadzi obrady w czerwcu, a ogłoszenie listy Laureatów odbędzie się z wykorzystaniem platformy cyfrowej najdalej w lipcu 2022 r. O wynikach plebiscytu poinformujemy na naszych łamach, a tym czasem trzymajmy kciuki za naszych kandydatów.

AK, mat. Organizatora

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: