Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

NaprawmyTo.pl w Cieszynie

W Cieszynie ma zostać wdrożona aplikacja NaprawmyTo.pl. Obecnie jest testowana przez cieszyńską Straż Miejską. Aplikacja ma umożliwić obywatelom zgłaszanie problemów, napotkanych w przestrzeni publicznej.

Aplikacja NprawmyTo.pl to szansa na zgłaszanie problemów, napotkanych w przestrzeni publicznej za pomocą urządzenia mobilnego. Za jej pośrednictwem można zgłosić problem i pokazać, gdzie konkretnie znajduje się jego źródło. Informacja ta jest przekazywana bezpośrednio do odpowiedniej instytucji, która korzysta z aplikacji.

Rozwiązanie to już wkrótce zagości w Cieszynie - Serwis NaprawmyTo.pl jest na etapie wdrażania przez Straż Miejska w Cieszynie i mam nadzieję, że już wkrótce ułatwi komunikację pomiędzy mieszkańcami a samorządem. – wyjaśnia radna Monika Szlauer, która w grudniu 2019 roku podnosiła temat wdrożenia aplikacji w interpelacji.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-01-29 10:35:20
muzzry: Na dobry początek proponowałbym ogarnąć syf jaki zostawiają po sobie Panowie Żule przy Moście Przyjaźni pod dawnym budynkiem SG od struny Olzy. Może SM ich uprzejmie poprosi o wybranie jakiegoś mniej reprezentatywnego miejsca w Cieszynie, no chyba, że te śmieciowe "instalacje" to część projektu Open Air Museum...
2021-01-29 16:41:51
św. Patryk.: określenie "Panowie Żule" wypisz wymaluj pasuje mi do narracji obecnej władzy, mającej wszystkich obywateli RP za śmiecie i upierdliwy balast co jedynie do dojenia się nadaje - weź się opanuj człowieku
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: