Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Najlepsze życzenia dla babć i dziadków

Dziś swoje święto obchodzą wszystkie babcie, jutro świętować będą dziadkowie. Dzień babci i dziadka to okazja do pokazania dziadkom, jak bardzo są dla nas ważni.

Dziadkowie – kochają, jak rodzice, rozumieją, jak najlepsi przyjaciele i rozpieszczają jak… dziadkowie. Tak chyba najłatwiej opisać relacje, jakie łączą wnuki z babcią i dziadkiem. Ich święto jest szansą na wyrażenie wdzięczności właśnie za miłość, zrozumienie i obecność, a także za doświadczenie życiowe, którym tak chętnie się z nami dzielą.

Pamiętajmy, że babcie i dziadkowie bardzo potrzebują kontaktu z młodszymi pokoleniami. Nawet jeżeli obecnie spotkania nie są zalecane, to wystarczy jeden telefon, chwila rozmowy, a już dzień staje się piękniejszy.

Z okazji ich święta składamy wszystkim babciom i dziadkom najserdeczniejsze życzenia. Dużo zdrowia – bo to najważniejsze, dużo miłości – bo ta jest niezwykle potrzebna, energii do działania i zadowolenia z życia. Tego i wszystkiego, czego Drogie Babcie i Dziadkowie pragniecie życzy Redakcja Portalu OX.pl

 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: