Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Nagrodzono cieszyńską fundację

Cieszyńska Fundacja Volens została nagrodzona przez Marszałka Województwa Śląskiego za zasługi w rozwoju turystyki w 2016 roku. Uroczystość wręczenia wyróżnienia odbyła się 18 listopada.

Dyplom Marszałka Województwa Śląskiego za Zasługi dla Rozwoju Turystyki” nadaje się osobom fizycznym oraz instytucjom państwowym, jednostkom samorządu terytorialnego, przedsiębiorcom, organizacjom społecznym i zawodowym, które swoją działalnością w sposób szczególny przyczyniły się do rozwoju turystyki w Województwie Śląskim.

18 listopada 2016 odbyło się uroczyste wręczanie nagród Marszałka Województwa Śląskiego. W tym roku zaszczytne wyróżnienie otrzymała cieszyńska Fundacja Volens. Wyróżniona fundacja od ponad trzech lat działa bardzo aktywnie w dziedzinie promocji regionu Śląska Cieszyńskiego - na liście dokonań znajduje się chociażby organizacja cyklicznych Spotkań Blogerów Podróżniczych oraz produkcja anglojęzycznych filmów promujących Cieszyn.

- Fundacja Volens stara się pobudzać branżę turystyczną w Cieszynie i na Śląsku Cieszyńskim od trzech lat. Turystyka, wciąż zajmuje trzecie miejsce wśród największych dziedzin gospodarki. W naszych realiach branża turystyczna bardzo mocno przenika się pomiędzy pierwszym i drugim sektorem czyli administracją publiczną a przedsiębiorcami, tym bardziej cieszy fakt że jako przedstawiciele trzeciego sektora, zwanego potocznie pozarządowym, zostaliśmy docenieni przez przedstawicieli administracji i bardzo nas cieszy takie zaufanie. - mówi Mariusz Chybiorz, członek Zarządu Fundacji Volens.

W poprzednich latach z naszego regionu wyróżnienie Marszałka otrzymali między innymi: Tradycyjna Zagroda Rolna – Skansen Ochaby, Zagroda Edukacyjna Kozia Zagroda w Brennej.

Mateusz Bielesz

źródło: mat.pras./ox.pl
dodał: MB

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-11-24 09:57:08
Przepierón: Tych dziwnych fundacji w Cieszynie jest już więcej niż parafii, dość że jeszcze nie powstała fundacja dziwnych dźwięków.
2016-11-24 12:40:23
dyszol: Gratulacje
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: