Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Na stawie duże zmiany

Ustroński staw kajakowy przechodzi dużą przebudowę. 13 milionowa inwestycja to największe obecnie realizowane zadanie w Ustroniu. Burmistrz miasta Przemysław Korcz chwali się postępami prac.

 O tym, że ustroński staw kajakowy zmieni się dnie do poznania pisaliśmy kilka razy: Ustroński staw wypięknieje, Staw za 13 milionów zł 

Dzięki realizacja zadania „Zagospodarowanie terenu wokół stawu kajakowego w Ustroniu” powstać ma pawilon usługowy, przystań kajakowa, fontanna, pomosty. Koszt tych przedsięwzięć to niebagatelna kwota – 13 mln zł.

Z postępu prac chwali się Burmistrz Miasta Ustronia, Przemysław Korcz, który na swoich social mediach wrzuca fotorelację z budowy:

-  Zapraszam Państwa do obejrzenia krótkiej fotogalerii z realizacji prac na stawie kajakowym w naszym mieście, w ramach zadania „Zagospodarowanie terenu wokół stawu kajakowego w Ustroniu”.

 Jest to najdroższa, realizowana obecnie, inwestycja w naszym mieście 

 Wartość zadania: 13.225.608,81 zł  brutto (słownie: trzynaście milionów dwieście dwadzieścia pięć tysięcy sześćset osiem złotych 81/100)

 9 900 000,00 zł zostało dofinansowane w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład - Program Inwestycji Strategicznych, edycja II. – informuje na swoim profilu na Facebooku włodarz miasta.

 

 

NG/mat.pras.

 

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2024-02-19 15:13:41
1234567890: Korcz nie zesrej się i tak nie masz szans na następną kadencję.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: