Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Na majówkę do Brennej

Na majówkę zaprasza Brenna. Będzie orkiestrowo, po Góralsku, po Śląsku. Będzie można bawić się też z Cieszyńską Krainą.

 

Długi weekend obfituje w imprezy plenerowe w naszym regionie. Swoją ofertę ma też Brenna. Tu każdego dnia będzie się można bawić w Parku Turystyki w innym stylu. 1 maja, czyli w najbliższy wtorek Brenna proponuje orkiestrową majówkę. Wystąpią orkiestry dęte: ZGH Bolesław z Olkusza, Orkiestra Dęta OSP Górki Wielkie oraz Greń Orchestra. Poczatek imprezy o godz. 16.00. Po występach orkiestr zaplanowano festyn.

3 maja (czwartek) zaplanowano imprezę na góralską nutę. Wystąpią kapele Szar-paczka i Maliniorze oraz zespoły Leśnica, Kotarzanie, Mała Brenna, Mały Śląsk. Początek o 15.30. Po występach również zaplanowano festyn. 

5 maja (sobota) w Parku Turystyki bawić się będzie można przy śląskich szlagierach. O 14.30 wystąpi zespół Jorgusie oraz kabaret Grzegorza Stasiaka.  Początek o 14.30, imprezę również zakończy festyn. 

W niedzielę 6 maja w Brennej bawić się będzie cała Cieszyńska Kraina. W Parku Turystyki o godz. 15.00 rozpocznie się IV Impreza Cieszyńskiej Krainy. W programie występy kapela góralska Zbójnicy, zespół regionalny Brenna, zespół folkowy Besquidians, Małokończanie,  i strumieńska grupa Mniejwięcej. W Brennej będzie można również skosztować wyrobów regionalnych i zaopatrzyć się na kiermaszu ludowym. Przygotowano też konkursy.

Nad majówką w Brennej patronat prasowy sprawuje Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

KOD

źródło: OX.PL
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: