Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Mundurowa narada w Cieszynie

We wtorek (14.01.2019) w cieszyńskiej komendzie odbyła się narada roczna, podczas której omówiono stan bezpieczeństwa w powiecie cieszyńskim za rok 2019.

W trakcie spotkania przedstawiono wyniki osiągnięte przez cieszyńskich policjantów oraz określono priorytety w walce z przestępczością w roku 2020. Naradę prowadził Komendant Powiatowy Policji w Cieszynie insp. Jacek Stelmach.

- Insp. Jacek Stelmach wraz Naczelnikami poszczególnych wydziałów podsumowali efekty ubiegłorocznej pracy policjantów cieszyńskiej komendy oraz wskazali zadania do realizacji w 2020 roku. Komendant cieszyńskiego garnizonu podziękował za dotychczasową pracę wszystkim policjantom oraz pracownikom cywilnym. Odrębne podziękowania skierował do władz samorządowych za wsparcie finansowe cieszyńskiej komendy oraz przedsięwzięć podejmowanych na rzecz poprawy bezpieczeństwa – relacjonuje asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Oficjalną część spotkania podsumował Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Artur Bednarek.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Starosta Powiatu Cieszyńskiego Pan Mieczysław Szczurek, Burmistrz Miasta Cieszyna Pani Gabriela Staszkiewicz, Prokurator Rejonowy Pan Andrzej Hołdys, a także Komendant Straży Miejskiej Jacek Bąk i przedstawiciele NSZZ Policjantów.

(red.)

 

źródło: ox.pl
dodał: red.

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-01-15 20:52:40
donekT: Patrzymy podwładnym na rączki- inaczej zajmą się tym obywatele. Policjant nie przychodzi do pracy, tylko na służbę, Panie Rzeczniku- to jest różnica.
2020-01-17 23:14:10
brawo Ty: Pan Hołdys wiem, że nie ma munduru jest szefem prokuratury, pan Stelmach pogodna osoba w mojej ocenie utożsamia się z policją i próbuje ten ugór uprawiać na nowo, przekazano mu ziemię zaniedbaną zdeptaną wyjałowioną oby temu podołał i użyžnił ten powiat. Natomiast p.Bąk nawet niedali panu munduru straży miejskiej??? z którą się pan powinien utożsamiać i ocieplić wizerunek taki był zamiar? do pracy! Straż Miejska Ruda Śląska- 250 kontroli palenisk od początku roku 10 pouczeń 30 mandatów nie jest Pan cieszyniakiem, ale my Panu płacimy do dzieła....! Do kotłowni strażnicy miejscy Cieszyn stoi otwarty.
2020-01-17 23:25:30
brawo Ty: A gdzie Straż Graniczna i Wojska Obrony Terytorialnej można było ich zaprosić. Ciekawe, który komendant planował zaproszenia
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: