Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Mol w szafie

Wyprzedażowa akcja stylistki z Cieszyna, Moniki Mol trwa… Kolejne odsłony „Podróży w głąb szafy” już w grudniu. Mol wietrzy szafę po raz trzeci z której wyfrunie 4 grudnia.

To kolejna odsłona wyprzedażowej akcji Moniki Mol. Jestem zwolenniczką rzeczy z tzw. drugiego obiegu. Nowe nie ujmuje mnie swoim pięknem. Znajduję je w rzeczach, które mają już swój wiek – przyznaje artystka.

Monika Mol jest miłośniczką vintage stylu, eklektyzmu oraz kreatywnego spojrzenia na modę. Jak przyznaje, czerpie wybiórczo z aktualnych trendów. Nie zapominajmy o starych bądź nieużywanych już przez nas rzeczach. Dajmy im nowe życie  – podkreśla.

Idąc tym tropem zdecydowała się na zorganizowanie kolejnej, trzeciej już wyprzedażowej akcji. Po podróży w głąb szafy i wielkiej imprezie wyprzedażowej przyszedł czas na Mol w szafie.

Jakie perełki skrywa szafa Moniki będzie można przekonać się 4 grudnia w godzinach od 16:00 do 18:00 (Atelier Stylu ul. Głęboka 32, I piętro). Data też nie byle jaka i zobowiązuje – zwraca uwagę Mol. Stylistka zaprasza szczególnie Barbary, a także wszelkich Mikołajów.

Na tym nie koniec. Mol otworzy swoją szafę również 11 i 18 grudnia (godz. 16:00 – 18:00). Będą to takie piątkowe akcje wyprzedażowe. W przestrzeni mojego magicznego Atelier znajdują się oprócz ubrań, biżuterii, książek i płyt różnego rodzaju, bibeloty oraz różnorodności, które może przykują czyjąś uwagę w tym przedświątecznym czasie – zwraca uwagę Mol.

 

Pisaliśmy: Wielka impreza wyprzedażowa

 

MSZ

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: