Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Przystanki w nowej szacie

Część przystanków w Cieszynie zostało odnowionych. Wkrótce lifting przejdą kolejne.

Niektóre przystanki autobusowe w Cieszynie zostały odnowione, jak informuje Miejski Zarząd Dróg w Cieszynie, wkrótce działania zostaną przeprowadzone w kolejnych miejscach - W naszym mieście, dla państwa wygody, zostały odnowione niektóre przystanki autobusowe m.in. na ul. Hallera. Do końca roku na wybranych ulicach pojawią się nowe  wiaty autobusowe. Więcej informacji wkrótce! – poinformował Miejski Zarząd Dróg w Cieszynie w mediach społecznościowych.

 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-11-28 17:48:05
miki10: Są przystanki co nie ma nawet ławki aby usiąść, a co dopiero wiaty do ochrony przed deszczem, te co do tej pory zostały wymienione miały już wiatę dlatego dla mnie było dziwne że te zostały wymienione zamiast postawić tam gdzie nie ma nic.
2020-11-28 17:49:35
Halos: No szacun! Czekam kiedy ktoś się zlituje i postawi przystanek na Frysztackiej przy Lakmie. Tam już chyba z 3 lata po remoncie, a wiaty jak nie było tak ni ma...
2020-11-29 19:42:23
tom lem: Cudowne rozstrojenie, to tyko w Cieszynie możliwe, sądząc po zdjęciach, sukces na skalę krajową, wart kg farby został obfotografowany z trzech stron, by zwiększyć tryumf odpowiadających za przystanki w mieście ;-)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: