Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

“Wielka Impreza Wyprzedażowa”

Październikowy "rozruch" PODRÓŻY W GŁĄB SZAFY Moniki Mol, sprowokował artystkę do kontynuacji wyprzedażowej akcji. Jakie jeszcze skarby skrywa szafa Moniki, będzie można przekonać się w listopadzie.

W zeszłym miesiącu informowaliśmy o nowym projekcie artystki z Cieszyna. Monika Mol zapraszała do wspólnej podróży w głąb szafy. Wielką wyprzedaż rzeczy używanych i nowych stylistka połączyła z prezentacją swojej twórczości.  

Monika Mol od początku zakładała, że nie będzie to jednodniowa wycieczka, a dłuższa wyprawa. Pozytywny odbiór październikowej akcji zachęcił artystkę do kontynuacji tego wydarzenia. Druga odsłona “podróży w głąb szafy” tym razem pod hasłem “wielkiej imprezy wyprzedażowej” będzie miała miejsce już 13 listopada.  

Monika Mol zaprasza do swojej “szafy” w Atelier Stylu w Cieszynie w godzinach od 16:00 do 18:00 (ul. Głęboka 32, 1 piętro). To okazja dla poszukiwaczy inspiracji modowych i rzeczy różnych. Oferuję używane i nowe, z zamiarem znalezienia im nowych właścicieli. To również okazja do rozmowy o tym, co w modzie i nie tylko...piszczy - podkreśla Monika Mol. 

W magicznej przestrzeni Atelier Stylu oprócz ubrań, można nabyć książki, płyty CD, kupony materiałów, biżuterię, bibeloty i inne przedmioty. Moje fantasmagorie na temat życia tzw. rzeczy martwych, powodują wiele refleksji podczas buszowania w Szafie. Nazwisko Mol też nie od parady - żartobliwie dodaje artystka.  

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa.   

 

Pisaliśmy: Podróż w głąb szafy  

 

MSZ

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-11-08 17:41:37
tom lem: Nomen omen dobry adres dla Moniki - szafa ;-)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: