Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Podróż w głąb szafy

Stylistka Monika Mol zaprasza w sobotnie (17.10) popołudnie do swojej szafy. "Podróż w głąb szafy” to nowy projekt łączący wielką wyprzedaż rzeczy używanych i nowych z prezentacją twórczości artystki z Cieszyna.

Już w najbliższą sobotę (17.10) w Cieszynie, a dokładnie w kameralnym Atelier Stylu Moniki Mol (ul. Głęboka 32, I piętro) będzie miała miejsce wielka wyprzedaż rzeczy używanych i nowych. Stylistka zaprasza do “swojej szafy” w godzinach od 13:15 do 16:15. Wyprzedaje różne rzeczy m.in. ubrania, czy dodatki do stylizacji. Zaprasza wszystkich zainteresowanych. Wydarzenie będzie zorganizowane z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa.  

Sobotnie spotkanie to nie tylko wyprzedaż. Nie chodzi o pozbycie się niepotrzebnych rzeczy. To sentymentalna podróż - podkreśla Monika Mol - moje osobiste rozstawanie się z rzeczami, który były blisko mnie...wiele lat. Moim zamiarem jest znalezienie im dobrych, nowych właścicieli - zwraca uwagę artystka.  

Podróż w głąb szafy to również początek nowego projektu. To bardzo trudne, czasem wręcz bolesne, zajrzeć do swojej szafy- metafory swojego wnętrza- i zrobić porządek. Podjąć decyzję o rozstaniu, a jednocześnie puścić rzeczy, kiedyś nabyte w świat, aby nie leżały, poniekąd martwe, a zaczęły ponownie żyć. To proces głęboki, długofalowy- stąd zapowiada się cykl spotkań. Każde kolejne będzie wzbogacane o nowe rzeczy, takie jak: ubrania, dodatki stylizacyjne, książki, płyty, kasety, bibeloty - podkreśla i zaprasza do swojej szafy Monika Mol.  

 

MSZ

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: