Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Szejowie z Mistrzostwem Polski!

Po wyjątkowo krótkim sezonie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, w ramach których zorganizowano jedynie trzy rajdy, mistrzowski tytuł w klasie Open 4WD przypadł braciom Jarosławowi i Marcinowi Szejom.

Ustrońska załoga triumfowała w sierpniowym 29. MARMA Rajdzie Rzeszowskim i zorganizowanym w październiku 48. Rajdzie Świdnickim-KRAUSE, a drugie miejsce zajęli podczas rywalizacji we wrześniowym 4. Rajdzie Śląska. Łącznie w całej klasie Open 4WD sklasyfikowanych zostało dziesięć ekip. 

- To był bardzo trudny sezon. Naszymi występami chcieliśmy dostarczyć kibicom i partnerom radości. Chcieliśmy, aby na moment zapomnieli o tej skomplikowanej sytuacji, która nas otacza. Mieliśmy swoje cele sportowe, nad powodzeniem których pracowała duża grupa ludzi. Czasami trzeba było zarwać nockę, czy dwie, ale wyniki na rajdach nam to wynagrodziły. Dwa zwycięstwa, jedno drugie miejsce – jechaliśmy mądrze, skutecznie, kalkulowaliśmy naszą sytuację. To był przede wszystkim mądry sezon w naszym wykonaniu, zakończony w najlepszy możliwy sposób – mistrzostwem Polski. To nasz wspólny tytuł – załogi, zespołu, partnerów i kibiców. Każdy dołożył do tego sukcesu swoją cegiełkę - podkreśla Jarosław Szeja.

KR/na podstawie mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: