Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Młodzi prezentują

Galeria Zmienna Szpitala Śląskiego w Cieszynie w czerwcu gości młodych fototechników z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie. Prezentowane na tej wystawie zdjęcia są tylko wyborem reprezentacyjnym spośród wielu przygotowanych przez uczniów fotografii.

- Co roku, jako zwieńczenie pewnego etapu nauki, uczniowie trzecich klas wykonują projekty zawodowe, tzw. prace przejściowe, nad którymi pracują kilka miesięcy pod opieką nauczycieli przedmiotów zawodowych. Temat prac jest wybierany samodzielnie przez uczniów, zgodnie z ich zainteresowaniami. Gotowe projekty są przedstawiane na forum szkolnym oraz w trakcie powiatowych prezentacji prac przejściowych - Twórczość Młodych Techników - mówi Karina Szczepańska - nauczyciel zawodu. 

Kierunek Fototechnik w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie powstał 5 lat temu. Uczniowie uczą się zawodu w dwóch studiach fotograficznych, ciemni i sali multimedialnej z oprogramowaniem Adobe Photoshop i Lightroom. Jest to jedyna w powiecie szkoła kształcąca w tym kierunku.

(red/mat.pras.)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: