Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Mistrzostwa Skoczowa w Dwuboju Siłowym

Już w niedzielę 17 lipca o godzinie 15.00 na skoczowskim Rynku odbędą się III Otwarte Mistrzostwa Skoczowa w Dwuboju Siłowym. To doskonała okazja, żeby spróbowdzić sie samemu.

W niedzielę mały skoczowski Rynek stanie się miejscem wspaniałej rywalizacji, sportowego ducha walki i motywacji.  Wyciskanie sztangi i podnoszenie się na drążku. Z tymi konkurencjami będą musieli zmierzyć się  uczestnicy III Mistrzostw Skoczowa w Dwuboju Siłowym, które będą zarazem fetą z okazji czwartej rocznicy powstania Osiedlowego Klubu Plato w Skoczowie.

Tu nie liczy się lat, nie ważna jest płeć. Młodsi i starsi, kobiety i mężczyźni po raz kolejny spróbują swoich sił w dwuboju siłowym.

- Impreza organizowana jest od trzech lat – wyjaśnia Damian Siemionek organizator i prowadzący Otwarte Mistrzostwa Skoczowa w Dwuboju Siłowym. - jest to pewien rodzaj uczczenia faktu powstania Klubu Plato. Można powiedzieć, że to uwieńczenie tego, co w klubie „Plato” dzieje się przez cały rok.

Swoich sił spróbować mogą wszyscy. Każdy kto  chciałby zgłosić swój udział w zawodach może to zrobić przed rozpoczęciem Mistrzostw. Impreza składa się z dwuboju siłowego, czyli wyciskania sztangi na ławce płaskiej na ilość powtórzeń oraz podciągania na drążku.

Miniony rok pokazał, że przedsięwzięcie cieszy się dużym zainteresowaniem. - Jest wielu młodych ludzi, którzy ćwiczą na co dzień,  III Otwarte Mistrzostwa Skoczowa w Dwuboju Siłowym to okazja, żeby się sprawdzić  -dodaje Damian Siemionek.

Niesamowita atmosfera, wspaniali goście, cenne nagrody i dobrze spędzony czas – tak będzie również w tym roku. Organizatorem imprezy jest Miejskie Centrum Kultury, a współorganizatorami są Klub Młodzieżowy 'Plato', Pełnomocnik d/s Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Urząd Miejski w Skoczowie.

 

BsK
 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: