Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Metamorfoza zakończona, efekty pozostały

W piąte (04.10.2019) w cieszyńskim Domu Narodowym odbyło się spotkanie z finalistami projektu „Metamorfoza – kobieta dojrzała”, połączone z wystawą zdjęć, wykonanych podczas całego procesu. Chociaż od finału metamorfozy minęły już ponad 4 miesiące, wszystkie osoby zaangażowane w działania wciąż są pod wrażeniem osiągniętych efektów.

Zgodnie z założeniem w projekcie „Metamorfoza – kobieta dojrzała” wzięły udział 4 panie. Dwie z polskiej strony Olzy i dwie z Czeskiej. Działania polegały na tym, aby dokonać przemiany kobiet i jednocześnie udowodnić, że wspaniałe efekty można osiągnąć bez stosowania inwazyjnych zabiegów — Chociaż od metamorfozy minęło już kilka miesięcy, cieszymy się, że efekty wciąż są tak dobrze widoczne. Chcemy w ten sposób pokazać wszystkim kobietom, że w każdym wieku można się zmienić, a zmiana wcale nie będzie krótkotrwała – można było usłyszeć w trakcie spotkania.

W trakcie spotkania kobiety opowiedziały o swojej metamorfozie i o tym, co je skłoniło do podjęcia pracy nad sobą. Jak wskazywały, nie zawsze chęć zmian wynika z drastycznych zmian w życiu, czy też określonych wydarzeń. Czasem do takiej decyzji trzeba dojrzeć i znaleźć w sobie chęć do podjęcia pracy nad sobą. Wszystkie uczestniczki były bardzo zadowolone, zarówno z efektów metamorfozy, jak i z tego, że mimo upływu kilku miesięcy, nie wróciły do stanu sprzed podjęcia wyzwania.

Metamorfoza w tym przypadku nie polegała na stosowaniu inwazyjnych zabiegów. Kobiety pracowały nad sobą w sposób dostępny dla każdego. Wykonywały określone ćwiczenia, stosowały odpowiednie kosmetyki, odżywiały się w sposób zbilansowany i wreszcie dowiedziały się, w jaki sposób dobrać strój do swojej sylwetki i jak wykonać odpowiedni makijaż. Efekty były oszałamiające, a panie wciąż cieszą się ze swojego nowego wizerunku.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: