Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Inauguracja w Wiśle również w przyszłym roku?

Wiele na to wskazuje, iż tegoroczna inauguracja Pucharu Świata nie będzie ostatnią na skoczni im. Adama Małysza. Wisła znalazła się w kalendarzach wstępnych na następny sezon - 2020/21.

Zurych gościł działaczy Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS), którzy zebrali się na posiedzeniu komisji ds. skoków narciarskich. Podczas spotkania podano kalendarze wstępne na przyszłoroczne Letnie Grand Prix oraz Puchar Świata 2020/21. Zarówno w jednym, jak i drugim przypadku, nie brakuje w nim Wisły.

Skocznia im. Adama Małysza już na dobre zadomowiła się w kalendarzach skoków narciarskich. I tak będzie również w przyszłym roku. Wisła powinna zainaugurować zmagania w ramach Letniego Grand Prix, a skoczkowie będą rywalizować w naszym regionie w przedostatni weekend lipca.

Letnie Grand Prix w skokach narciarskich - kalendarz wstępny

Inauguracje Pucharu Świata, od 2017 roku, mają miejsce na skoczni im. Adama Małysza. Również w nadchodzącym sezonie nic się nie zmieni, a wiele wskazuje na to, że w przyszłym roku skoczkowie o pierwsze punkty także powalczą w Wiśle (21-22.11). Na razie są to kalendarze wstępne, ale nie należy się spodziewać większych korekt.

Puchar Świata w skokach narciarskich 2020/21 - kalendarz wstępny

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: