Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Medal dla komendanta

Z rąk szefa cieszyńskich policjantów, mł. insp. Jacka Bąka Medal za Zasługi dla Policji otrzymał komendant policji w czeskim Cieszynie nadporucznik Peter Draslik.

To była niecodzienna uroczystość w Komendzie Powiatowej Policji w Cieszynie: - Z rąk szefa cieszyńskich policjantów mł.insp. Jacka Bąka, Medal za Zasługi dla Policji odebrał nadporucznik Petr Draslik, który jest komendantem policji w czeskim Cieszynie. Medal przyznany jest przez minister MSW Teresę Piotrowską. Nadporucznik Petr Drasik aktywnie współpracuje z polską Policją, stwarzając warunki do wymiany informacji i doświadczeń. Bezpośrednie zaangażowanie w takie działania przekłada się na jakość służby. Ponadto wspiera polską Policję, kierując do służby na terenie RP czeskich policjantów. Uczestniczą oni w zabezpieczaniu imprez oraz zdarzeniach z udziałem obywateli Czech. Wspólnie z uhonorowanym na uroczystość przybyli jego zastępcy: nadpor. Radim Guznar i prap. Tomāś Venĕk – informuje st. sierż. Benedykt Polok z cieszyńskiej KPP.

red.

źródło: OX.PL/KPP Cieszyn
dodał: NG

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-10-09 08:39:25
wheleer76: No tak .... to już za wykonywanie czynności wynikających z przepisów o współpracy służb sąsiednich krajów EU dostaje się medale..... Ciekawe kiedy funkcjonariusze Czech odwdzięczą się podobną super nagrodą...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: