Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Marycha w worku ukryta

Policjanci Wydziału Kryminalnego cieszyńskiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami Izby Celnej w Katowicach zatrzymali mieszkańca z Jastrzębia Zdroju, który w samochodzie przewoził narkotyki. Mundurowi przejęli prawie 150 gramów marihuany. Zatrzymanemu śledczy przedstawili zarzuty. Za posiadanie narkotyków wkrótce odpowie przed sądem.
Cieszyńscy policjanci wraz z funkcjonariuszami Izby Celnej w Katowicach zatrzymali mieszkańca z Jastrzębia Zdroju, który w samochodzie przewoził narkotyki.
 
W środowe przedpołudnie patrol kryminalnych z cieszyńskiej komendy policji i funkcjonariuszy Izby Celnej w Katowicach zatrzymali do kontroli samochód na jastrzębskich tablicach rejestracyjnych. Podróżowało nim trzech mężczyzn. W trakcie kontroli stróże prawa u jednego z pasażerów znaleźli narkotyki, które ukrył pod siedzeniem. Zapakowane były w worku na śmieci. 32-letni mieszkaniec Jastrzębia Zdroju został zatrzymany.
W sumie zabezpieczono blisko 150 gramów marihuany o czarnorynkowej wartości około 4.500 zł. Zatrzymanemu śledczy przedstawili zarzuty posiadania narkotyków. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd.
 
JB
źródło: ox.pl/materiały prasowe
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: