Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Mandaty dla 42 osób

Straż Miejska w Skoczowie ukarała mandatami karnymi 42 osoby, które nie dostosowały się do ograniczenia prędkości na obszarze zabudowanym.

Interwencje Straży Miejskiej - Skoczów 10.10. - 11.10.2011:

-Na dworcu PKP w Skoczowie wylegitymowano i pouczono osobę, która dopuściła się nieobyczajnego wybryku w miejscu publicznym - art 140 KW.

-Na terenie centrum miasta Skoczowa wylegitymowano i pouczono 19 kierujących, którzy nie dostosowali się do przepisów Prawa o Ruchu Drogowym dot. zatrzymania i postoju pojazdów. W stosunku do kierujących, którzy pomimo otrzymanych wcześniej  pouczeń w dalszym ciągu nie stosowali się do przepisów PRD i parkowali swoje pojazdy w sposób nieprawidłowy została sporządzona dokumentacja w celu ukarania sprawców mandatami, bądź sporządzenia wniosków o ukaranie do Sądu Rejonowego w Cieszynie.

-W rejonie dworca PKS Straż Miejska wylegitymowała i pouczyła 3 osoby, które nie dostosowały się do obowiązującego sygnału świetlnego i przeszły przez jezdnię na czerwonym świetle.

-Sporządzono wniosek do Sądu Rejonowego w Cieszynie o ukaranie osoby, która nie zachowała zwykłych środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia -art 77 KW.

-Na dworcu PKS wylegitymowano i pouczono 2 osoby, które paliły papierosy w miejscu publicznym zabronionym- art 13 ust 1 pkt 1 Ustawy o przeciwdziałaniu szkodliwości palenia wyrobów tytoniowych.

-Na ul. Wiślańskiej wylegitymowano i ukarano mandatem karnym kierującego samochodem ciężarowym, który przewoził materiały sypkie i zanieczyścił żwirem jezdnię -art 145 KW.

-Na ul. G. Morcinka wylegitymowano i pouczono 3 mężczyzn, którzy usiłowali spożywać alkohol w miejscu publicznym zabronionym - ustawa o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: