Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Laureatka Plebiscytu „Lista ORGANIC LIFE TOP 50” z naszego powiatu

17 września br. na terenie Atlas Areny podczas drugiego dnia Targów „Natura Food i beECO” odbyła się uroczysta Gala Plebiscytu „Lista ORGANIC LIFE TOP 50”. Jury po przeanalizowaniu zgłoszonych kandydatur ogłosiła listę 42 Laureatów i 8 osób wyróżnionych. W tym gronie znalazła się również laureatka z naszego powiatu dr n. med. Agata Plech.

Długofalowym celem Plebiscytu jest systematyczne tworzenie listy najlepszych z najlepszych, jeśli chodzi o działaczy na polu ekologii w różnych dziedzinach, zarówno w rolnictwie, pszczelarstwie, produkcji żywności, kosmetyków, środków wspierających uprawy, w sferze działań́ na rzecz zwiększania świadomości Polaków na temat znaczenia ekologii dla naszej przyszłości. W Plebiscycie przyznawane są wyróżnienia aż w 50 kategoriach.

 „Plebiscyt ma skierować światła reflektorów na osoby, które są szczególnie aktywne w edukowaniu Polaków w temacie, jakie korzyści daje nam ekologiczna żywność, samowystarczalność żywnościowa, jak możemy odzyskać utracone zdrowie i – dodatkowo – ma stworzyć zintegrowaną grupę osób, za którą podąży reszta świadomych i poszukujących zdrowia Polaków. Do plebiscytu mógł być́ zgłoszony każdy. To nie Jury decydowało o Nominacjach, natomiast to właśnie spośród nadesłanych Nominacji nastąpił wybór Laureatów, którzy przeszli do finału…” – czytamy na stronie głównego organizatora Plebiscytu  „Magazyn Hipoalergiczni.

 Dr n. med. Agata Plech została laureatką w kategorii „ORGANIZATOR WYDARZEŃ MEDYCZNYCH”. Przedstawiając kandydaturę Pani Agaty organizatorzy napisali:

„Specjalista chorób oczu, pełniąca funkcję Ordynatora Oddziału Okulistycznego Szpitala Śląskiego w Cieszynie, założycielka Centrum Medycznego Beskidmed, pasjonatka profilaktyki zdrowotnej i holistycznego podejścia do zdrowia i do człowieka. Organizuje wydarzenia edukacyjne propagujące łączenie różnych gałęzi medycyny i ekologii z korzyścią dla zdrowia swoich pacjentów i czytelników. Autorka książek edukacyjnych, które łączą wiedzę medyczną, zasady ekologicznego stylu życia i system Ajurwedy w jedną koncepcję zdrowia pod szyldem PRZEJRZYJ NA OCZY.”

Serdecznie gratulujemy takiego wyróżnienia za wszystkie wysiłki oraz inicjatywy podejmowane zarówno w cieszyńskim szpitalu, Centrum Medycznym „BESKIDMED” oraz Stowarzyszeniu „Przejrzyj na oczy” aby nasze życie było kolorowe i przejrzyste.

 

AK, inf. Pras.

 

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-10-05 16:35:04
perpetua: jest naukowo udowodnione, że odżywiający się organicznie, żyjący ekologicznie, myjący się mydłem naturalnym - umierają zdrowsi
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: