Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Praca wre na drogach

Na ulicy Słonecznej w Kozakowicach Górnych i ul. Spacerowej w Dzięgielowie w gminie Goleszów, trwają remonty. Wykonawcy wykorzystują dobrą pogodę, by uporać się z zadaniami.

Prace trwają na ulicy Słonecznej w Kozakowicach Dolnych. - Trwają prace remontowe na ulicy Słonecznej w Kozakowicach Dolnych. Stara nawierzchnia jezdni została już sfrezowana, w następnej kolejności wykonawca przeprowadzi jeszcze m.in.: położenie i ustabilizowanie warstw podbudowy, wykonanie dwóch warstw asfaltu, remont nawierzchni zjazdów i korytek drogowych – informuje Sylwia Cieślar, wójt gminy Goleszów.
Remont przejdzie tam 1605 m kw. nawierzchni z podbudową.

Prace realizowane są także na ulicy Spacerowej w Dzięgielowie. - Rozpoczęły się prace remontowe na ulicy Spacerowej w Dzięgielowie. Zakres robót obejmuje m.in.: nałożenie nowej podwójnej warstwy asfaltu, remont zjazdów, czyszczenie rowów i obsypanie poboczy kruszywem. Jest to kolejna drogowa inwestycja Gminy Goleszów, która pozwoli oddać mieszkańcom do użytku 2 700 m kw zmodernizowanej jezdni – dodaje wójt gminy Goleszów.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: