Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Które jajko najpiękniejsze?

Zakończył się etap zgłaszania prac do Świątecznego Konkursu „Popisz się… pisanką”. Wpłynęło 130 prac! Teraz pora wybrać te najpiękniejsze. Zobaczcie prace i zagłosujcie!

Jak co roku  Miejskie Centrum Kultury „Integrator” w Skoczowie we współpracy z Portalem Śląska Cieszyńskiego OX.PL zaprosiło mieszkańców Skoczowa do wspólnej, twórczej zabawy. W tym roku tematem przewodnim była postać astronoma, który „wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię” – Mikołaja Kopernika. Niezwykłe, kreatywne pisanki nawiązujące do polskiego uczonego i jego wybitych osiągnięć można było  przynosić do 23 marca br.

Teraz przyszedł czas na wybór najpiękniejszej, najbardziej pomysłowej. Wszystkie pisanki możecie obejrzeć na dedykowanej konkursowi stronie pisanki.ox.pl

Tam też możecie zagłosować na tą, która skradnie Wasze serce. Na głosowanie macie czas od dzisiaj, 29 marca do 4 kwietnia. Tym razem internauci wybiorą, aż 9 zwycięskich pisanek (trzy z każdej kategorii wiekowej), które będą zaprezentowane w wielkim formacie na skoczowskim Rynku! 

Ogłoszenie wyników będzie miało miejsce 5 kwietnia 2023 roku na Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL oraz na profilu FB i stronie internetowej MCK „Integrator”.

Zwycięskie pisanki zostaną zaprezentowane na rynku miejskim na tablicach ekspozycyjnych wraz z imionami i nazwiskami autorów w okresie Świąt Wielkanocnych.

Oglądaj pisanki i głosuj: https://pisanki.ox.pl/

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: