Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Parafia w Brennej zaprasza na szlak, by kontemplować

Do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej zachęca Parafia w Brennej. Można pokonać trasę samotnie, lub wziąć udział w wejściu zorganizowanym, które zaplanowano na najbliższy piątek.

Każdy ma swoją drogę do Boga!Dowolny dzień! Dowolna pora! Ekstremalna Droga Krzyżowa  czeka. To zaproszenie kierujemy do osób, które chcą indywidulanie wybrać się w dogodnym dla siebie terminie na Drogę Krzyżową. Zapraszamy także 31 marca na wspólne wyjście, które rozpoczniemy Mszą Święta o 16.45. - Zachęca Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Brennej.
Do wyboru są dwie trasy:
Pierwsza z nich wiedzie przez następujące punkty: Brenna Kościół – Stary Groń – Grabowa – Kotarz – Hala Jaworowa – Hołcyna – Kościół.
Druga -  Brenna Kościół – Stary Groń – Grabowa – Kotarz – Hyrca – Beskid – Przełęcz Karkoszczonka – Stołów (szlak św. Jakuba) – Błatnia – Kościół św. Jana Chrzciciela.

Utworzono także link GPS obu tras dostępny tutaj. Dostępne są także rozważania na każdej z 14 stacji Drogi Krzyżowej. TUTAJ

Zapraszamy do tego, aby po jej przejściu podzielić się z nami zdjęciem, czy krótkim świadectwem, za co z góry dziękujemy – dodaje parafia w Brennej.


KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-03-29 11:35:07
św. Patryk.: tak, jeszcze dyskotekę techno można zrobić - tu i tam widać chaotyczne próby pojedynczych przedstawicieli kleru dotrzymania kroku nowym czasom i nowym ludziom, ale żeby ten proboszcz z Brennej miał odwagę powiedzieć wprost co myśli o swoich szefach jak Pindel, Rakoczy, Jędraszewski czy w końcu Rydzyk, to nie - a chętnie byśmy posłuchali, i są tylko dwie możliwości: albo myśli o nich to samo co większość Polek i Polaków tylko brakuje mu odwagi by to przyznać, albo po cichu klaszcze tym wilkom w sutannach - a kościoły pustoszeją nie dlatego, że ksiądz nie zabierał owieczek na spacery, tylko z powodu tych wilków właśnie, proszę księdza proboszcza
2023-03-29 16:59:07
koszor: Ja mam znajomego, z sporą nadwagą, dla którego ta trasa to jest co roku prawdziwą drogą krzyżową. Startuje co roku, nigdy nie kończy trasy. Fajny gość!
2023-03-29 17:37:26
Ar--Ai: powinien startować co tydzień, byłby fajniejszy
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: