Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Komplet zwycięstw!

Lepszego wejścia w sezon trawiasty nie mogli sobie wymarzyć. Mowa o laskarzach (U-12) cieszyńskiego klubu, którzy w niedzielę zaprezentowali swe umiejętności na turnieju w Siemianowicach Śląskich. Młodzi zawodnicy wrócili do domów z kompletem zwycięstw.

Młodzi cieszyńscy laskarze nie pozostawili złudzeń w niedzielnych zmaganiach. Na początku turnieju pokonali Ósemkę z Tarnowskich Gór - 2:0 - i jak się później okazało, był to jeden z cięższych rywali, gdyż w kolejnych spotkaniach ofensywa cieszyńskiego klubu znacznie częściej znajdywała sposoby na strzelanie bramek.

Cieszynianie bez większych problemów poradzili sobie z gliwickim Kolejarzem (4:0), a zespół gopodarzy pokonali różnicą pięciu trafień, 5:0. Najwyższa wygrana przytrafiła się na zakończenie turnieju, kiedy Cieszyn zmierzył się z zabrzańskimi Trampkarzami - 8:0.

Tę kategorię wiekową czekają w czerwcu jeszcze dwa turnieje w ramach Mistrzostw Śląska. Jednak prawdziwy sprawdzian nadarzy się już w ten weekend, gdyż cieszyński zespół uda się do Hradca Kralove na międzynarodowy turniej, gdzie, oprócz gospodarzy, wystąpią także zespoły z Austrii czy Niemiec.

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: